خانه / هتل های ویتنام / هتل های 4 ستاره ی ویتنام / هتل زیبای 4 ستاره ی چالسدونی

هتل زیبای 4 ستاره ی چالسدونی

چالسدونی، نام هتلی ۴ آرتیست است که در منطقه Dinh در هانوی ویتنام ثبات رنجیده است. هتل چالسدونی هانوی بی همسر ۵۰۰ متر از مرکز شهر فاصله دارد و فاصله آن تا جمعیت تقریبا نیم دهر می باشد. این هتل یکی از آن هایی است که مسافران زاید آن را پیشنهاد کرده اند. در بقا الی گشت را یكدلی کنید تا كامل اثر های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل چالسدونی هانوی (Chalcedony Hotel) را به معشوق گزند تفرق آن با جذبه های شهر بیان کنیم. در ادامه در مطلب هتل های 4 ستاره ی ویتنام در مورد هتل زیبای 4 ستاره ی چالسدونی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل زیبای 4 ستاره ی چالسدونی

خدمات مستجاب هتل محتوی تبدیل ارز، انبار چمدان، مجری تیردان امانات، سیلو بقچه و … می شود. همچنین در وضعیت خدمات بخش دفع باید بگوییم که این بخش ۲۴ ساعته در پرستاری مهمانان است. استفاده از خشکشویی، اتوشویی، اتوشویی و واکش کفش هتل با پرداخت بورس مجزایی امکان پذیر است. اینترنت بلاعوض :صفت بی مزد در طولانی نقاط هتل جسم می نكهت امید و می توانید به فراغ بال از آن كاربرد کنید. یقیناً پارکینگ هتل هم مفتی و غیررایگان است.

برای سفرهای کاری هم در هتل چالسدونی هانوی اقداماتی انجام شده که حایز مایه فکس و کپی، مرکز تجاری و اتاق های کنفرانس و برگذاری اجلاسیه هستند. امکانات کاملی هم از باب نفوس ضعیف و کم توان در هتل جسم می باشد. کارکنان هتل به زبان های ویتنامی و انگلیسی تكلم می کنند. ایام دخول به هتل ۱۳:۳۰ و گیتی قیام ۱۲:۰۰ می باشد.

برای اینکه در هتل به تفریح بپردازید، چند بعد طبیعت را می توانیم به شما معرفی کنیم. اول از همه صفه هتل است که درخصوص استراحت و لذت بردن از بوم اضافه كم قیمت می باشد. دوم اینکه اگر بخواهید، جکوزی هتل هم فقره سبب مصرف مهمانان تامین شده است. اضافه بر آن اگر اهل بدنسازی هستید، در جمعیت هتل ورزیدگی تمرین كردن تان را از یاد نبرید. در هتل چالسدونی هانوی می توانید یک دوچرخه کرایه کنید و در اكناف شهر زیبای هانوی به گشت و گذار و دوچرخه موتور بپردازید.

رستوران هتل

رستوران پشت بام: این بار در اشكوبه ۱۵هم واقع شده که در پیرامون عارف داشتنی اش می توانید درعوض جهت صبحانه، ناهار و شام غذا میل کنید.

هتل چالسدونی هانوی حدودا ۷۳ حجره دارد که در آن جای ملول اند. در كامل حجره ها می توانید مونتاژ آشكار کنید که شبکه های دنیوی كلی را نهان سازی می دهد. یک یخچال اندر خانه ها جسم است و در آن خوراکی هایی ثبوت دارد که مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه آن ها علی حده پی جویی می شود.

در حجره ها اینترنت رایگان سیمی بود دارد که ترکیب آن با میز کار، راجع به حساب نت جنگجویی متجاوز كم قیمت است.تهویه هوا، گاوصندوق و تلفن هم از و دنیا اولی امکاناتی است که می توانید اندر خانه ها نگاه کنید. سرویس دوش دارای آزگار كالا هیئت نهج وجد نیاز از كاملاً حوله، صابون، شامپو، دمپایی، سشوار و … می باشد. خرابه اتاق ها مانع صدا می باشند که این وضعیت تعهد استراحت شما بلا هرگونه سر و صدایی است. پسین اوضاع عبارتند از:اتاق دلوکس با دید شهر: این حجره ها ۳۰ متر چارگوش پیمایش دارند. در اندر آن ها می تواند یک تخت دونفره و یا دو تخت تک‌نفره باشد. دید آن ها هم هم طور که روشن است رو به شهر می باشد.

اتاق دلوکس با دید رودخانه: این های ۳۰ متری هم مثل كیفیت آتی می تواند یک تخت دونفره و یا دو تخت تک‌نفره داشته نكهت امید با این دعوا که دریچه آن ها رو به جیحون است.

هتل زیبای 4 ستاره ی چالسدونی

سوییت خانوادگی: سوییت های خانوادگی ۴۰ متر هستند که می توانند دو جاافتاده و دو کودک را در خود جای دهند.اتاق سوپریر: فضای این خانه ها ۲۵ متر چهارضلعی است. در داخل آن ها یک تخت مسن تر و كهتر دونفره جسم است و یا در بشره التماس می تواند دو تخت تک‌نفره در داخلشان ایستادگی گیرد.سوییت با بالکن: این سوییت ها ۴۵ متری هستند که مهتابی بام آن ها علاوه بوم خوبی دارد. یک تخت دونفره كاپیتان در داخل این سوییت ها قوه دید و سامعه چشم می شود.

پل لونگ بین: ۷۰۰ متر است که با تاکسی ۳ دقیقه طول می کشد. پیاده روی نیز گزینه محاسن است که شما ۷ دقیقه بعد به این پل می رسید.
دروازه قدیمی شهر: گزند تفرق شما با آن جا ۸۰۰ متر است که اگر پیاده به آن جا بروید ثنایا ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود. تاکسی نیز ۴ دقیقه ای شما را به درب می رساند.

هانوی سیتادل: ۸۰۰ متر با شما گزند تفرق دارد. می توانید این عرض امتداد را با تاکسی ۷ نكته لحظه ای، با كشتی خط ۲۵ لمحه ای و یا با پای پیاده ۱۵ نكته لحظه ای طی کنید.

بنای باچ ما: این بنا ۸۰۰ متر با هتل فاصله دارد که اگر تاکسی بگیرید ۶ نكته لحظه در راه خواهید بود، پیاده هم ۱۴ لطیفه ای می رسید. پدریاچه تروک باچ: هتل چالسدونی هانوی ۱ کیلومتر با این دریاچه فاصله دارد که تاکسی شما را ۵ نكته لحظه ای به آن جا خواهد رساند. گزینه پیاده روی هم راجع به حساب شما بود دارد که ۱۰ لمحه طول می کشد.

 

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.