خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / لحظاتی رویایی در خلیج هالونگ

لحظاتی رویایی در خلیج هالونگ

ویتنام یکی از سرسبزترین کشورهای دنیا می باشد که دارای جاهای دیدنی بسیار زیبایی می باشد که ممکن است برای هر گردشگری جذاب می باشد خلیج هالونگ به معنای اژدهای نزول‌کرده، شاخاب کوچکی حادث :اسم تازه در استان کوانگ نن در ضریبه شرقی ویتنام است. در ادامه در جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد لحظاتی رویایی در خلیج هالونگ بیشتر می گوییم.

لحظاتی رویایی در خلیج هالونگ

این شاخاب در فهرست ارثیه عالمگیر دنیایی یونسکو جای داشته و یکی از هدف ها معشوق گردشگران است. به طوریکه در سال ۱۹۹۴ منطقه مرکزی خلیج هالونگ از سوی یونسکو در فهرست ارث عالمگیر دنیایی ایستادگی گرفت و در سال ۲۰۰۹ مناط عجایب هفت‌گانه جدید، این شاخاوه و شبه جزیره را به‌ نشانی یکی از عجایب هفتگانه انشا گیتی افق ها بروز نمود.

عبور با کشتی از وسط برجهای لهنه سنجه ای که از دل بحر سر به فلک کشیده اند؛ پیاده روی و شنا در كناره ها آبخوست های کوچک و ارشد که مثل دانه های تسبیحی جزء شده در خلیج هالونگ پراکنده شده اند طرفه العین های رویایی در سفر شما به هستی و عدم خواهند آورد.

لحظاتی رویایی در خلیج هالونگ

غارهای آبی که گردشگران ماجراجو می توانند به ولی راهنماهای پخته با کایاک به اندر آن رفته و زیباییهای آن را ببینند.زیبایی های درون غار بی شک هر گردش جهانگردی را بی خود خود کرده و خاطرات سفر بی نظیری را درعوض جهت شما به حافظه خواهد گذاشت. اقامت در کشتی های کروز سنتی، روزهایی به یاد ماندنی را  فقره سبب گردشگران رقم می زند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

یک دیدگاه

  1. واقعا سفر به ویتنام میتونه یکی از متفاوت ترین سفرهای عمر هر گردشگری باشه… به نظر من از صدتا سفر اروپایی هم بهتره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.