خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / هر آنچه باید در مورد هو شی مین بدانید

هر آنچه باید در مورد هو شی مین بدانید

هو شی مین بزرگترین شهر ویتنام بوده و از لحاظ جغرافیایی در ۶۰ کیلومتری دریای چین جنوبی و در ۱۶۵۰ کیلومتری هانوی شاه نشین گاز پینه های ویتنام قرار غمناك است. براساس با آمار آماربرداری که در سال ۲۰۱۷ انجام شده حدود ۸ میلیون نفر این شهر هجوم دارد و مساحتی در ویتنام برای خود مختصه داده است ۲۰۹۶ کیلومترمربع است. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد هر آنچه باید در مورد هو شی مین بدانید بیشتر صحبت می کنیم.

هر آنچه باید در مورد هو شی مین بدانید

هو شی مین دارای تاپ :صفت عالی هتل ها است که خوب بورس اقامت در آن ها هم کمی بالاست اما باید این را در نظر داشته تمام امکانات برای مسافران در هتل های این شهر مهیا می باشد. در ارتباط با اسكان در هاستل باید بگوییم که نباید همان انتظاری که در مورد امکانات و بلوا در هتل را دارید از هاستل های این شهر هم داشته باشید.

لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی در اکثر نقاط دنیا دارای امکان رزرو هتل است و نیز شما می توانید قبل از رزرو با مشاوران این مجموعه که به طور ۲۴ ساعته بسامان نمایش رایزنی هستند جهت غلبه هتل مورد نظرتان وسیله نمایید. در بقا راهنمای سفر به هو شی مین به چند هتل خوب در این شهر تعریض خواهیم کرد.

هتل نیکو سایگون

یکی از هتل های پیشنهادی در شهر هو شی مین ویتنام نیکو سایگون است که این هتل ۵ بازیگر دارای كلیه امکانات رفاهی مورد نیاز برای مسافران است. از جمله امکاناتی که در اصالت شما عزیزان در این هتل در آزادگی شما قرار می گیرد نیز شامل استخر، انجمن ورزشی، رستوراهای متنوع، اتاق کسب و کار و … هستند که می تواند یکی از تاپ :صفت عالی اتاق های شهر باشد.

هر آنچه باید در مورد هو شی مین بدانید

هتل Liberty Central Saigon Citypoint Hotel

دیگر هتل پیشنهادی در راهنمای سفر به هو شی مین، هتل ۴ آكتور ی لیبرتی سنتر است. از جمله امکانات این هتل می توان به استخر، دایره ورزشی، رستوران و … در این شهر جزء یکی از بهترین هتل های پیشنهادی در شهر هو شی مین است.

هزینه خورد و خوراک در شهر هو شی مین

از آنجایی که ویتنامی ها نزاكت غذایی تقریبا مشابهی با چینی ها دارند به این مناسبت پس با غذاهای عجیب انس قطعا قبال خواهید شد. به این دلیل چشمداشت غذاهایی که باب میلتان باشد را می توان که نباید داشته باشید. در بقا راهنمای سفر به هو شی مین به كاباره های بی نظیری که در این شهر ویتنامی و نیز بورس های بی ربط به غذا بر اساس آمار سایت رسمی Numbeo می پردازیم.

هر آنچه باید در مورد هو شی مین بدانید

هزینه های چرند به غذا در این کشور را بر اساس سایت رسمی Numbeo ذکر می کنیم، که عبارتند از:برای یک وعده غذا در یک رستوران مناسب قیمت باید مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه ۴۰٫۰۰۰ دونگ را بپردازید.

برای صرف یک وعده غذای دونفره در یک رستوان میانگین باید ۴۰۰٫۰۰۰ دونگ جلا کنید.قیمت منوهای مک دونالد در شهر هو شی مین به نسبت نازل و گران تر است و مبلغ ۸۷٫۰۰۰ دونگ می باشد.برای تهیه آب معدنی ۷۰۰۰ دونگ و اگر بخواهید یک فنجان قهوه میل کنید باید بابت آن ۴۳٫۰۰۰ دونگ بپردازید

درباره ی شایان خداوردی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *