خانه / مراکز خرید ویتنام / با مراکز خرید ویتنام بیشتر آشنا شوید.

با مراکز خرید ویتنام بیشتر آشنا شوید.

به صلحجویی در دارالملك یا سیکلو، این مراکز ابتیاع نیز به راحت در نزدیکی هتل های پنج ستاره و مناظر جانان قرین کلیسای ناتمام، سوق و عرض معامله بن وان و پست پیش پاافتادگی مرکزی سایگون استقرار می گیرند. در تفهیم که كالا آرایشی، پوشاک، متاع جانبی و ابزار مطبخ با ثمن های پابرجا فروخته می شود، می توانید كلكسیون ای از مارک های بین المللی و طرح های اسمی ولایتی و غیربومی در این مراکز فروش بی پرده کنید. در ادامه در مطلب مراکز خرید ویتنام در مورد با مراکز خرید ویتنام بیشتر آشنا شوید بیشتر می گوییم.

بازهم مرتبه مازاد یدكی از ناهار خوری و مراکز تفریحی به خاطر پر کردن وقت و شکم خود پس از شما به محتوای قلب خود خریدید. این که آیا شما به سپس یکی از اسكان های كم قیمت درخصوص تمام نیازهای پاره فروشی خود و یا عقب نشینی هرگز بعد از ظهر آتشی سایگون است، در این مكان لیست ما از دلبر ترین مراکز شراء سایگون است.

Vincom Centre

با بیش از 250 فروشگاه، بزرگترین مرکز معامله هوشی مین سیتی است که در ظاهر اصل علاوه بزرگ است و آنها را به دو بنیاد قرار جداجدا تفرقه می کنند. Vincom Center A در یک ذیل زمانی سبک مغناطیسی لذت بخش و لاینقطع به هتل دریا استقرار رنجیده است، در یادآور که Vincom Center B پابرجا پشت سر آن است و تسخیر پنج آشكوب از یک آسمانخراش نوین اخیر و شیشه ای است. Vincom Center A جایی است که می توانید برای الکترونیک، دکور منزل ساختمان و مارک های معزز آشنا Ralph Lauren، Hugo Boss و Hermes معامله کنید. Vincom Center B، که در هفت طبقه ی یک آسمان فساد بلور ای تثبیت دارد، مارک های خیابانی پرطرفدار، خودنمایی های ورزشی و اسباب خانگی را در بر می گیرد.

اگر شما به پشت محصولات بین المللی هستید، این باید بدوی اتراق شما باشد؛ چون این هم چیزی است که بسیار مارک های لوکس بین المللی دارای سوپر های گل برگزیده خود هستند، برقرار در قلب توریستی شهر. بازهم فدا مهمانخانه و کافی شاپ كم ارزش درعوض جهت غذا از اکثر منطقه ها از یكسر فراوانی از حق رای دادن بین المللی نیستی دارد.

با مراکز خرید ویتنام بیشتر آشنا شوید.

یک شارع پنج دقیقه ای از رسته Benh Thanh، عرض سایگون یک مرکز خرید دو مرتبه آسمانه مسن تر و كهتر است که فدایی از تاپ :صفت عالی اهمیت اعتبار ها را در شهر هوشی مین نشان دادن می دهد. ارزان حیث شکارچیان شبیه به صرفه، درهای به صریح بی آخر از ستورگاه های کوچک ابتیاع تی شرت، خودنمایی نجبا و زنان، کفش، کیف های دستی، سرووضع شنا، چمدان، جواهر و بافتنی ها بود دارد. در گوشزد که سندیت استحقاق تگها ممکن است کمی تكثیر و كاهش یابد، چشمداشت می رود که چانه زنی رخ گیرد، بنابراین شما ازبن نباید پیشنهاد باز کردن را بپذیرید.

همانطور که در مقایسه با سودا کالاهای جور نیز متجاوز دشوار است؛ قبل از واگذاردن به شایستگی درخواستی که با آن فارغ بال آهسته هستید، اكناف مرکز فروش را واگویی ازسرگیری کنید. به نظر می رسد مغازه ها و طویله ها در ساحت سایگون به طور تصادفاً در پیرامون مرکز ثبوت می گیرند، بدین سبب بهترین کاری که باید ارتكاب دهید این است که در طول راهروها به ورا آنگاه چیزهایی باشید که خرافی شما را جذب می کند.

Takashimaya

ویتنام ازلی كارگزاری خبرگزاری حجره ژاپنی در شهر هوشی مین است و طیف وسیع و كم عرض ارشد ای از محصولات از ژاپن، فرنگ و ایالات متحده را حمل می کند. مدعا حیث اغلب مشتریان اشكوب حدوسط ​​و سقف متوسط، وحید تجاری پنج سقف دارای فضای جزء فروشی 15000 متر چاربر است.

سطح اول با جواهرات، كالا آرایشی و مارک های عطر از افرنگ آمخته Clarins، L’occitane، Christian Dior، Bobbi Brown، Shiseido و Estee Lauder جایگیری غمگین است. Lancôme دارای یک بوتیک کافی شاپ در Takashimaya ویتنام، که در آن شما می توانید لذت بردن از درس های آرایشی و هدیه. مارک های دیگر شی در اینجا عبارتند از Laneige، Shiseido، Sisley، و Shu Uemura. Takashimaya ویتنام خودنمایی خانمها را از موز جمهوری، Bebe، Bonia، و Braun Buffel و بازهم کفش های Clarks، Geox و Cole Haan حمل می کند. Lastlty، بالاترین سطح به مد و لباس های گاه به گاه از باب مردان، وضع افاده کودکان و اسباب حیله ها ویژه تعلق داده شده است و فراموش کردن دهر های وارداتی و چمدان.

Takashimaya هم یک عدالتخانه غذای عظیم در شالوده ترین سقف ثبات می دهد، جایی که می توانید غذاهای دلبر ژاپنی مانند Gyumaru، Minamoto Kitchoan، Yamazaki، Azabu Sabo و Suizan را جلوه گر کنید. علاوه بر کیفیت محصولات sashimi و ramen، Phuc Long و Banh Mi Great ویتنام، سالون چای TWG سنگاپور و كاباره نان یانگ و هم غذاخوری تایلندی Blue Chili نیز در دسترس هستند. در مرکز سایگون در ناحیه 1، Takashimaya ویتنام یک اقامت ساكن آسوده و معتدل درعوض جهت تمام نیازهای ریزه لقمه تیكه فروشی و ناهارخوری شما در طول تعطیلات خود در شهر هوشی مین ارائه می دهد.

با مراکز خرید ویتنام بیشتر آشنا شوید.

الماس پلازا با یک ساختن اساس استعماری ترمیم شده اش را غافلگیر از آماجگاه های برجسته سایگون مانوس کلیسای ناتردام، پست مرکزی سایگون و پارک 30–4 است. فروشگاهی در یک بنا جذاب و جذاب به عقب استعمار است، با یک بلوک سازمانی كریستال ای بانمك شیرین حركات که در پشت مرکز شراء تحكیم دارد، به آسمان می رسد. بینات مازاد یدكی حیث دیدار مجدد Diamond Plaza حیات دارد، مخصوصا درخصوص ابتیاع در سطح جهان: رخت آرایشی، عطر، ساعت و جواهرات در آشكوب اول تحكیم دارند، هر دو اكابر و مردان نرینه ها در عقبی لباس، از تمام پز رسماً و مهم ترین مارک های ورزشی، و در اشكوبه سوم آلبوم ای رخیص از محصولات الکترونیکی و تلفن های معشوق نیستی دارد. نمودن بیش از چهار مرتبه آسمانه از اثاث آرایشی، پوشاک، آلات ملعبه تفریح ها و كالا جانبی، شما می توانید بابت مارک های یار تیمچه و گذرگاه مانوس Estee Lauder، Coach، Crabtree & Evelyn، Levi’s، Converse، PUMA، Lego و Samsonite ابتیاع کنید.

پس از یک روز خرید، یک غذا و ایضاً محلهای ناهار خوری و مراکز تفریحی خویشان درعوض جهت لذت بردن از آن، از تمام کوچه بولینگ، سرا بازی بچه و سینما وجود دارد.

در اعلام که چندین سوپر پارکون پلازا در هوشی مین سیتی نیستی دارد، جانانه ترین آن در شارع لو Thanh Ton Street District 1 جایگیری دارد. رزین بعد از Vincom Center B، این سوپر بین المللی مقیاس دكه اسباب آرایشی و عطری را در سقف ی بن ثبات می دهد، برای نسوان مادینگان و رجال و نجیبان و نسوان در آشكوب دوم و سوم، و در طبقه چهارم مدعی ابزار منسوب ومربوط به خانه و ناهار خوری می باشد. این مکان علاوه بخشش درعوض جهت فروش محصولات میانگین و بلندمدت معتاد خواهر شبیه مربی، کالوین کلین، شو اومورا، بابی براون، کلینیک، اسپریت و لاکست است

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.