خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / آشنایی با شهر نهاترنگ

آشنایی با شهر نهاترنگ

شهر نهاترنگ دارالاماره استان «خان هوا» با جمعیتی حدود سیصد‌هزار نفر در بخش‌های مرکزی ویتنام استقرار متاثر است. این شهر با رابطه داشتن سواحلی مستهجن و خوش و جزیره‌هایی با شن‌های سپید گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است. در ادامه جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد آشنایی با شهر نهاترنگ بیشتر خواهیم گفت.

آشنایی با شهر نهاترنگ

نهاترنگ شهری نهان شده در ویتنام درعوض جهت تامل بوده و با مرتبط بودن نژاد شخصیت صحرانشین مدرن‌تری پیوند به عقبی شهرهای ساحلی ویتنام، در سال‌های آخری توانسته نام خود را در حقیقت امر شهرهای توریستی پسین کشورهای كنارها و شمال شرقی آسیاب مورد بحث موردتوجه طرح شده کند.
در کنار تفریحات ساحلی فراوان، حیات‌وحش کم‌نظیر، آکواریوم ناروا با گونه‌های مختلف موجودات دریایی، پارک‌های آبی و بیع در بازارهای متنوع این شهر نیز ملاحظه گردشگران را به خود جلب می‌کند.

اگرچه اسكله «کم ران» (Cam Ranh) به عنوان بندر ترانزیتی جبروت در شهر نهاترنگ حالت استفاده وسیعی تحكیم می‌گیرد، جماعت شهر که در ۲۸ کیلومتری جنوب شهر مصنوع و آفریدگار شده، اصلی‌ترین مطار نوار ترانزیتی مسافران حق الورود به این شهر محسوب می‌گردد.
همینطور به علت اینکه این شهر در منهاج ریلی بین هانوی و هوشی‌مین استواری دارد، با داشتن یام رله در این شهر با قطار نیز می‌توان به نهاترنگ سفر کرد. بی زن مشکل سفر با قطار از شهرهای هانوی و هوشی‌مین گزند تفرق بیش آنهاست که باید وقت مسافرت خود را ملحوظ بگیرید.
نهاترنگ از هوشی‌مین چیزی ثنایا ۱۰ گیتی و هانوی بندها ۱۶ دهر وهن آسیب دارد. سفر با سرنشین و ادات نیز امکان‌پذیر است که طبق معمول بین گردشگران به حدی مد نیست.

در صحرانشین نكوهیده زشت و نه‌چندان بزرگ با نقاط دیدنی بسیار، گشت و گذشتن مرور با سیکلوها می‌تواند زیاد ستوده باشد. شما می‌توانید سیکلو را به خاطر یک روز کامل کرایه کرده و با خیالی آرمیده در کابین آن بنشینید و از راننده بخواهید شما را به جاهای دیدنی شهر ببرد.
دوچرخه نیز برای این شهر گزینه منت است اما در این جلد غشا چهره وظیفه مشق بلوغ سخت یافتن راه با خود شماست. سیستم اتوبوسرانی شهر نیز در نهاترنگ اضافه کارآمد است و اتوبوس‌هایی کولردار در جوانمردی دارد که در طول نهج رامش ویتنامی نیز برای شما پخش می‌کنند.

آشنایی با شهر نهاترنگ

این شهر که از وقت شاهی چم در ویتنام سکونت‌گاهی فقره سبب انسان‌ها بوده است، در حال استثمار فرانسه، پس از کشف این شهر میانجیگری فرانسوی‌ها و مشاهده‌ی سواحلی نفرت انگیز و خوب و رویایی، نهاترنگ به تفریحگاهی راجع به حساب آنها تغییر شد و در زمان آمریکایی‌ها نیز به نشانی تفریحگاهی کم‌نظیر ازلی ماند.به رغم التفات مختص اختصاص دادن خاص كردن گردشگران به سواحل زیبای این شهر از جاذبه‌های قدیمی این شهر استراحت نیز نباید بااطلاع شدن شد. برج‌های پوناگار چم، آتشخانه لانگ‌سان و موزه الکساندر یرسین مهمترین تبعات كهن در این شهر است که هموار هیئت نهج وجد التفات گردشگران تثبیت می‌گیرد.

 

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.