خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / آشنایی با ویتنام ایرلاینز

آشنایی با ویتنام ایرلاینز

همانطور که در فاتحه گفتیم و از اسم این ایرلاین بر می آید، این شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور ویتنام است و از قضا یکی از نوین ترین و ریشه دارترین ایرلاین های این کشور می باشد. شرکت هواپیمایی ویتنام به زبان ویتنامی Hãng Hãng không Quốc gia Việt Nam گفته می شود. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد آشنایی با ویتنام ایرلاینز بیشتر صحبت می کنیم.

آشنایی با ویتنام ایرلاینز

این شرکت در ژانویه ی سال ۱۹۵۶ در هانوی (Hanoi)، شاه نشین کشور ویتنام و در منطقه ی لانگ بیون احداث گشت. نام اولین ی این ایرلاین، نورث ویتنام (North Vietnamese) بوده است. در اول این ایرلاین به آدرس بخشی از نیروی فلكی هوازی دل كنده عاشق بیهوده برای هدف ها غیرنظامی در راستای مقصدها دو کشور چین وجماهیر شوروی سابق خلق شد.

کارکنان ویتنام ایرلاینز

پس از این که جنگ تمام شد این شرکت به یک شرکت هواپیمایی مخصوص تبدیل و مجددا ساخت گشت اما، در بقیه این ایرلاین در سال ۱۹۸۹ میلادی تحول به یک شرکت هواپیمایی با سهام و رهبری دولتی شد. ناوگان هواپیمایی بدوی ی این ایرلاین شامل هواپیماهای لیوشن و لی سونوف لی بوده است.

به سپس زیور آیین های منع کننده ی دولت ویتنام، این شرکت اجازت ی خرید هواپیما و یا قطعات آن را از برخی کشورها را نداشت. قطب مرکزی و اصلی این شرکت هواپیمایی، جماعت بین المللی نوا به (Noi Bai International Airport) که آن را به آدرس جوخه بین المللی هانوی نیز می شناسند، می باشد.

ویتنام ایرلاینز افزون بر این که به ۱۷ کشور گوناگون صعود دارد و ۶۴ نقطه پروازی مختلف را تحت پوشش پوازی خود قرار می دهد، با کشورهای گوناگون از جمله ی این ۱۷ کشور همکاری در بنیان ی نمایش ی خدمات مشترک دارد.

آشنایی با ویتنام ایرلاینز

در دوام ی معاینه شاهنامه ی شرکت هواپیمایی ویتنام باید این نکته را به شما بگوییم که این شرکت از ابتدایی روزهای سعی خود تا سرآغاز دهه ی ۹۰ میلادی، به علت جمعیت خاص این کشور و ایضاً عوامل مختلفی از جمله آتمسفر اجتماعی، اقتصادی و دیپلماتیك کشور ویتنام، این ایرلاین به آدرس یک ایرلاین کوچک با فعالیت های جزئی، نقشی کوچک در صنعت حمل و نقل آسمانی در جهان و منطقه ی جنوب شرقی آسیا ایفا می نمود.

از زمانی که دولت ویتنام سعی بر عادی سازی و تاثیر مناسبات خود با دیگر کشورهای جهان مخصوصا کشورهای دانش فنی صنعت جهان نمود، این شرکت شروع به شکوفایی در این مسیر و عرصه نمود.

تاریخچه ی شرکت هواپیمایی ویتنام ایرلاینز

اولین بهره ای که ویتنام ایرلاینز از این وضعیت برد این بود که توانست ناوگان پیر و ازكارافتاده ی خود را که علننا پرواز با آن ریسک قلمداد می شد را با هواپیماهای جدید و مدرن، جوان سازد.

در راستای همین اقدامات، دولت ویتنام ۲۰ شرکت متنوع را برای همکاری های خدماتی با شرکت هواپیمایی ویتنام در مبنا ی نمایش ی خدمات بیشتر، جدیدتر و بهبود و بررسی بر آن ها بسیج نمود.

در سال ۲۰۱۰ میلادی، شرکت هواپیمایی ویتنام با یک بازسازی رادیكال و حكماً بی انتها به درون اداری برملا شد و کلیه ی ارکان بنیادی آن از مدیر کل تا مدیر مرتبه ها درجه ها هفتگانه ی طبقات نوع به نوع و همگون دفتر مرکزی این ایرلاین با استحاله پیدا شدند. مدیر جدید توسط شخص نخست وزیر ویتنام قدرت و شد و تحت بررسی شخصی این مقام نیز می باشد.

شرکت هواپیمایی ویتنام ایرلاینز به نشانی یک شرکت هواپیمایی، نقش مهم و ریشه ای را در آبادی ی اقتصادی کشور ویتنام ایفا گواه است.این شرکت هواپیمایی كثرت از شرکت های کوچک تر و تابعه ی هواپیمایی را مورد نظارت خود قرار داده است و با چندین شرکت هواپیمایی دیگر در کشورهای معتكف ی خود همچون: جت استار پسفیک ایرلاینز (Jetstar Pacific Airlines) و شرکت هواپیمایی ملی کامبوج همکاری می نماید و میوه بهره کسب می نماید.

آشنایی با ویتنام ایرلاینز

اطلاعات شرکت هواپیمایی ویتنام ایرلاینز

از دیگر خدماتی که این شرکت عرضه می نماید و از آن مختصر القصه نیز کسب می نماید، سندیت گذاری های این شرکت در صنایع هواپیمایی و نیز استجاره ی هواپیماهای خود، خدمات ویرانگری و مراقبت هواپیماها و یا حتی زمین های حراست آن ها می باشد.

از مقصدها این شرکت در مستقبل این است که بتواند قطعات هواپیما را بسازد و تكوین نماید. از دیگر خدماتی که شرکت هواپیمایی ویتنام اجرا می دهد، حمل بار و نمودن ی خدمات کارگو می باشد.

و اما سال روزی ساز ۲۰۱۰ تنها با تغییرات اساسی درون اداری برای ویتنام ایرلاینز به پسین نرسید. این شرکت در ژوئن سال ۲۰۱۰ میلادی به عضویت انجمن ی اسکای تیم (SkyTeam) درآمد. ویتنام ایرلاینز در بین کشورهای مجاور ی خود به نشانی یکی از مقدماتی ها در مبنا ی الحاق و مقبول تخلیه این سندیكا بود.

از جمله ی دستور كار ریزی های این ایرلاین برای هدف ها بلند مدت آتیه اش این است که علاوه بر تاثیر خدمت ها و مكنت و انقباض آن، تا سال ۲۰۲۰ میلادی تطور به یکی از بزرگ ترین شرکت های حامل خدمات هوابی و مسافربری در قسمت جنوب شرقی آسیا شود.

در حال حاضر این شرکت در منطقه ی خود، عقبی است. این شرکت در سال ۲۰۰۹ میلادی، بیش از ۹٫۳ میلیون نفر پاساژ و بیش از ۱۱۵٫۱۰۰ تن اقمشه مرسولات و بسته‌ های پستی را به نقاط مختلف پروازی خود منتقل مثال است.

درباره ی شایان خداوردی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *