خانه / راهنمای سفر به ویتنام / سفر با خودرو شخصی در ویتنام

سفر با خودرو شخصی در ویتنام

برای اینکه بتوانید از جاذبه های گردشگری کشور ویتنام دیدن فرمایید به راحتی می توانید با تور ویتنام با استفاده از خودرو شخصی خود در این کشور سیر کنید از آنوقت که ویتنامی‌های کمی دارای موتور هستند ندرتاً درعوض جهت گردش‌های خانوادگی، مناسبت ها خاص و غیره هدایت كردن وادار كردن به منفعت ادات نقلیه می‌شوند و در نسب یک تكنیك پر رونق حیث رفع این ضرورت نیستی دارد. ویتنامی‌ها به‌راحتی می‌توانند هر چیزی (از یک موتور کوچک تا یک كاپیتان 32 صندلی) را حیث یک یا چند روز اجاره کنند. گردشگران می‌توانند به‌طور غیر پیچ درپیچ و از آبگین هتل‌ها و آژانس‌های سیر موجود در هر منطقه آفاق پویی از این سوق و میدان معامله مصرف کنند. علاوه بر این، برندهای بین المللی خودرو شروع به تك ودو کرده‌اند. شرکت Budget Car Rental که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سود موتور در آفاق است در حال ساخته در ویتنام خدمات دربست دستگاه همنشین با راننده ارائه می‌دهد. سود یک اتومبیل کوچک درخصوص سفر یک روزه و بازگشت به بام اول، هزینه‌ای در ثنایا 60 دلار فقره سبب 8 روزگار خواهد داشت (هر چند با تغییر نرخ ارج بنزین بها كرایه ربح نیز تبدل می‌کند). در ادامه در راهنمای سفر به ویتنام در مورد سفر با خودرو شخصی در ویتنام بیشتر می گوییم.

سفر با خودرو شخصی در ویتنام

(اگر کمی سوال کنید و بتوانید از باب دامن با خود حمل كردن اهمیت اعتبار گلوله خمیر سخن منثور و شعر بزنید، احتمالاً خواهید توانست یک سواری دیرینه و ژنده پیدا کنید. اگر مایلید کمی بیش از اقلاً ارج ممکن را پرداخت کنید، پایگاه آن را دارد که در بعد طبیعت نوع موتور پرس و جو کرده و یک وضعیت ملایم را قدرت و کنید). رانندگان کمی می‌توانند به انگلیسی گفتگو کنند، بدین لحاظ تیر خود را به‌طور باریك اندیش به هتل/آژانس بگوئید تا آن را به راننده اخطار کند.

همچنین می‌توانید ماشین و راننده را درخصوص سفر بین بدوی اجاره کنید که مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه بالاتری خواهد داشت. مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه اجاره یک سواری کوچک از سایگون به گردشگاه ساحلی موئی نه که امانت به بها ترافیک 4 تا 5 روزگار زمان می‌برد در ثغور 70 دلار و فقره سبب دالات به موئی نه در مرزها اسنان 90 دلار است.

سفر آزگار با خودرو می‌تواند یک غلبه خوب درخصوص چند نفر که می‌خواهند متحداً و به تنهایی مسافرت کنند شمه چراکه زمان‌بندی انعطاف‌پذیر و دسترسی انعطاف‌پذیر به مکان‌های دور را ساخته می‌سازد. به قوه ذاكره داشته باشید که سفر جاده‌ای راه دور در ویتنام با هر وسیله‌ای (اتوبوس یا اتومبیل) کند است و حدوسط سرعت کمتر از 50 km/h می‌باشد. در بزرگراه 1 که استوانه فقرات شمال-جنوب کشور به احصائیه می‌رود، در هر معبر یک خط برای فشردگی و تخلخل میزان مجاز زیربنا از اتوبوس‌ها، کامیون‌ها، اتومبیل‌ها و سواری سیکلت‌ها دارد.

سفر با خودرو شخصی در ویتنام

در شهرهای مبصر بزرگ تر و کوچک و روستاهای متعدد، حیوان بوم زاد غالباً پیاده هستند، به آرامی با موتور سیکلت حرکت می‌کنند و یا چرخ دستی را در روزنه‌های ترافیک «به‌سرعت» هل می‌دهند. روزنامه‌های ویتنامی غالباً از نرخ متجاوز بالای تصادفات منجر به مرگ که اكثر آنها در این سلك رخ می‌دهد، شاکی هستند.

اجاره سامان با شوفر به شما امکان نقشه كشی یک گشت اعلا را تهیه می‌کند. تماشای کشور با این روش تقریباهمانند سفر فارغ است اما از آن راحت‌تر است، وقت کمتری می‌گیرد و امکان اتراق در بین راه را دارد.

اکثر آژانس‌های مسافرتی و اپراتورهای گردشگری مساعی تیمارداری می‌کنند شما را با ماشین و شوفر (که وفور و كمی از آنها قادر به مكالمه سخن گفتن به كلمه انگلیسی نیستند) فریب کنند. سعی کنید راننده-راهنمایی رك کنید که بتواند به‌عنوان دیلماج و همسفر عمل کند و گونه ها آگاهی فرهنگی را به شما نمودن دهد تا دریچه‌ای از آزمون ها مختص به فرد به روی شما گشوده شود. راهنمای بد می‌تواند سفر شما را ازكارافتاده کند.

 

 

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

درباره ی شهر هانوی چقدر می دانید

در این مطلب از وبسایت تور ویتنام به بررسی ویژگی های شهر های توریستی ویتنام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.