خانه / راهنمای سفر به ویتنام / نکات استفاده از قطار در ویتنام

نکات استفاده از قطار در ویتنام

کشور ویتنام دارای حمل نقل عمومی نسبتا با کیفیتی می باشد اما برای این موضوع و استفاده از آن باید مواردی را رعایت کنید که سفر خوشی داشته باشید. خط مهم راه‌آهن، خط شمال-جنوب است که به چسبیدگی اکسپرس نیز نهان می‌شود و هانوی را به یام رله سایگون در شهر هوشی‌مین دمادم می‌کند. پراشیده طول آن برابر 1726 کیلومتر است و دو نوع خدمات، اکسپرس SE و محلیTN نشان دادن می‌دهد که امانت به مقیاس توقف، مدت لحظه نوع به نوع و همگون دارند. هر یک از قطارهای کدگذاری شده‌ی SE و TN به یک عدد ختم می‌شوند. اگر عدد فرد باشد، شاهراه حرکت آن از جبلت به جنوب و اگر زوج باشد از قبله به خلق خواهد بود. در ادامه در راهنمای سفر به ویتنام در مورد نکات استفاده از قطار در ویتنام بیشتر می گوییم.

نکات استفاده از قطار در ویتنام

سریع‌ترین سرو بین هانوی و هوشی‌مین با حین تقریبی 30 ساعت، در شهرهای واقعی اساسی جایدهی می‌کند: نها ترانگ، دانانگ، هوئه و وین. دما سفر طولانی‌تر از آنست که در یک سعر ارج اجرا گیرد بدین سبب توقف‌های شب هنگام معمولاً وصیت می‌شود. علاوه بر سرویس هانوی-سایگون، سرویس‌های بوم زاد راجع به حساب قسمت‌های مهم خط اخلاق – نیمروز جهات بود دارد، قرین هانوی-وین، هانوی-هوئه، هوئه-سایگون، نها ترانگ-تویی هووا و نها ترانگ-سایگون. فدایی از قسمت‌های خط خاصه به نواحی پهلوها مانند هائی وان (Hai Van) بین دانانگ و هوئه (Hue)، از نزدیکی ساحل یا از حاق مناظر کوهستانی مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد عبور می‌کنند. ترن به حادث :اسم تازه یک افزار خوب بابت فهم پرسپكتیو ویتنام است.

برای برنامه‌ریزی مسافرت از منوال راه‌آهن، زمان‌بندی و هزینه، سواری جستجوی سفر Baolau یک اسباب سودبخش است. این آلات بهترین راه جهت پیوند دو شهر در شبکه راه‌آهن را سنجش کرده و داده ها محل ایستگاه‌های قطار و دفاتر عرفاً سودا پته را نمودن می‌کند.

علاوه بر خط فرعی هوشی‌مین-هانوی، سه خط مجازی نیز هانوی را به بخش‌های بعدی سگال ویتنام مدام می‌کنند. یکی از این خطوط، شرق را به شهر بندرنشین كناره نشین هایفونگ علی الدوام می‌کند. خط دوم به سمت خو و لانگ سان است و با گذر از مرز، به نانینگ در چین می‌رسد. ثالث خط نیز به لائو کای و پس از آن به کون‌مینگ در چین می‌رسد. سفر با ترن بین هانوی و هوشی‌مین بین 30 تا 41 ایام طول می‌کشد که ربط به نوع ترن دارد.

نکات استفاده از قطار در ویتنام

برای تحرز از ناامیدی، شروع و انتها سعی کنید از 4 روز قبل اقدام به خرید بلیط ترن کنید. به‌خصوص در اوج فصل تعطیلات باید سعی کنید دست كم یک هفته قبل‌تر بلیت روبراه کنید. روش سنتی و متعسر اینست که در یکی از آژانس‌های دلبر آنلاین (که میانجی هستند) اقدام به بیع بلیت کنید و آنها بلیط را به هتل اقامت شما خواهند فرستاد. با این حال این روش هزینه‌ی مازاد یدكی 10 تا 20 دلاری حیث شما خواهد داشت. اگر می‌خواهید هزینه‌های شفاعت كننده را کاهش دهید یا حاجتمندی به سفر آنی با ترن در 4 روز آتیه دارید می‌توانید بی واسطه به یام رله قطار رجوع کرده و در روی وجود صندلی مالامال بلاواسطه بلیت بخرید.

کوپه با جای رویا نرم و سخت همراه با تزویر هوا چی است و بهتر است در اسرع وقت بلیت خود را بسیجیده کنید چراکه کوپه‌ها و مسیرهای یار غالباً میانجیگری شرکت‌های سیاحت و آژانس‌های مسافرتی از قبل بیع می‌شود (لذا اینکه در بلیط‌فروشی ایستگاه ترن یا جنگ خدمات مسافری محبوب، نطق و نوشتار شود که بلیط‌های ترن به خرید رفته است به این لفظ زدودن که هیچ بلیطی در هیچ مجموعه دیگری موجود زدایش –بدین واژه و معنا است که مداخله فروشنده دیگری بیع شده است). به‌طور کلی ابتیاع پته در یام رله ترن ایمن‌ترین راه به خاطر این کار است؛ فقط بر روی یک کاغذ، مقصد، تاریخ، زمان، مرتبه مسافران و نوع ترن را می‌نویسید. با این حال، اكثراً در بازپسین دقایق بلیط‌های به فروش نرفته پادرمیانی افرادی که در اطراف یام رله می‌چرخند خریداری می‌شود – ظرفیت بیان شده برای قطار به كمیابی واقعی است چراکه به طی تقاضای بالا، شرکت راه‌آهن مبادرت به تزاید کردن واگن خواهد کرد. کمیسیونِ این بلیط‌ها با نزدیک شدن به ثانیه حرکت کاهش می‌یابد. بازگرداندن پته قبل از حرکت ترن نقمت و پاداش 10 درصد دارد.

 

 

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

درباره ی شهر هانوی چقدر می دانید

در این مطلب از وبسایت تور ویتنام به بررسی ویژگی های شهر های توریستی ویتنام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.