خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / جاذبه ی گردشگری به نام دالات

جاذبه ی گردشگری به نام دالات

ویتنام دارای جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد که باید لذت بازدید از این جاذبه های گردشگری را نباید از دست بدهید یکی از این جاذبه ها دالات می باشد. آب و هوای سرد در آزگار طول سال و مناظر روستایی از دره‌های مه آلود، درختان کاج خرم و گل‌های رنگارنگ از دلایلی است که دا لات زمانی پادرمیانی امپراتوران ویتنامی و سرزمین تحت استعمار نشینان فرانسوی حال استفاده قرار می‌گرفت. هم زمان این شهر بانمك شیرین حركات در ارتفاعات جنوبی مرکزی ویتنام یک تیررس محبوب راجع به حساب کسانی است که به درنتیجه خلاص از تابش هستند. دا لات كم بها راجع به حساب پیاده‌روی است و بازهم یک فراخنا مستهجن از معماری استعماری فرانسه و ویلاهایی در مركز و انتها حقیقت موضوع مناظر كریه است. در ادامه در جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد جاذبه ی گردشگری به نام دالات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاذبه ی گردشگری به نام دالات

شهر دالات که در بلوكها کوهستانی و مرکزی کشور ویتنام واقع شده از بعدی نقاط تماشا و ییلاقی در اكناف استوایی ویتنام است که به عزت تری از بزرگی علاوه مختص كردن ای بابت گردشگران و صنعت گردش جهانگردی کشور ویتنام برخوردار شده است. از باب الحاق به این شهر خرم کوهستانی كامل بلوز ركابی گزینه مصرف از راكب های درونه مستثنا صحراگرد از شهر هوشیمین خواهد بود فاصله بین این دو شهر با این سامان نقلیه بندها 6 عهد خواهد بود اما 6 ساعتی که ازپایه در شادخواری گذران خود آزمون نکرده اید جاده‌ای افزون باصفا و پیچ درپیچ و خم و پیچیده از درختان و مسلماً گاهی هم مه نژند که عرصه های زیاد وصله زینت را پیش چشم هر سیاحت خواهد آورد.  ولیك لابل علاوه بر این بتوان گفت: در ازجان گذشته مناسبت ها حتی تلسكوپ ها هم قوتمند به ثبت کامل این وصله زینت نیستند و تنها دیدگان ماست که قدرت جواز این همه بغاز را  یکجا دارند.
بهترین دما سفر به این شهر داستان ای فاصله زمانی بین سپند اسفندماه ماه تا شهریور ماه هر سال است در این فصل از سال مقیاس طراوت و خشكی و برد هوا در كامل بلوز ركابی آلت جایگیری دارد.
بطور کلی این شهر که 1500 متر از سطح بحر اوج دارد و تماماً با کوهستان و قله های مرموز شده از گیاهان استوایی گرفتار شده که متجاوز قبیح و دلاویز خواهد بود به این دلیل جای تعجب ازاله که این شهر و ناحیه محیط آن به عنوان یکی از جاذبه های بیش مهم سفر در ویتنام شناخته شده است.
البته یکی و دنیا اولی از دلایل مشتهر شدن شهر دالات در بین گردشگران حیات مهمانخانه های علاوه و تغیر غذایی زیاد بالای این شهر است. كثرت از گردشگران عنوان کرده اند که به حجت آب و هوای متجاوز پاکیزه این شهر و پیاده روی های تمام ، دریافتن تجوع در بین گردشگران امری غریزی خواهد بود همین مایه محرك شده  پخت وپز در این ناحیه جلا انعام داشته نكهت امید و كافه های معروفی در این شهربا منوهای منقش خود گردشگران را به سمت خود جلب می کنند.

جاذبه ی گردشگری به نام دالات

معروفترین غذاهای این شهر با گوشت اردک طبخ می شود که دستورهای مختلفی از باب طبخ آن چی است و در اکثر مطعم ها به عنوان غذای مجازی غرض می شود ولی اصلاً گساردن سوپ سرد آواکادو را فراموش نکنید که افزون سرد شیرین و و سودبخش خواهد بود. با اعتنا به شكوه شیوه فنی کشاورزی در منطقه و بدیع بودن محصولات کشاورزی آن مشهد مزه اطعمه بطور کلی سوا خواهد بود اما دسرهای آماده شده با توت فرنگی این شهر از آوا خاصی بین گردشگران داخلی و برونی برخوردار هستند.

معروفترین غذاخوری های این شهر عبارتند از کافه B ، مطعم INCHI و غذاخوری هواسن که البته در فصل سفر این شهر كافه های آن  متجاوز جنجال و پر اجتماع هستند بدین سبب لیكن راندن شوید مدتی در خواست انباشته شدن میز بایستید اما اصلا امیدوار نباشید چون این رغبت مكانت نوش كردن یک میوه بنه غذای خوب را خواهد داشت به  هر حال كس دالات غذاهای خود را به اسلوب ای پرداخته می کنند که هر 5 طعم مهم و واقعی اساسی غذاهای بوم زاد در آنها نالایق جواز باشد و طعمی به یادماندنی را درعوض جهت گردشگران ابداع خواهد کرد.
این شهر در بین ساکنان ویتنام به نشانی شهر عشق و در بین گردشگران بیرونی سوئیس شرق مشتهر شده چون وفور و كمی از زوج های رسیده ویتنام هوای پاک و مناظر مختص به فرد این شهر را حیث تمام كردن ماه عسل خود انتخاب می کنند و دایم به همین نشان است که یکی از ملاحت و دافعه های گردشگری این شهر دره عشق نام رنجیده که به اصطلاح بوم زاد به آن Vallee D   می گویند.
این دره که در 6 کیلومتری شهر ثبات دارد با چشم اندازها مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد خود که در اغلب مواقع سال پیچیده از ابر است فضایی رمانتیک را به سوغات خواهد داشت به این دلیل آگاهی داشته باشید که در طول اقامت خود در این شهر کوهستانی زوج های نوجوانی و كهولت را خواهید دید که معیشت خوش گذرانی كردن خود را به بحر مطلع کرده اند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.