خانه / هتل های ویتنام / هتل ۳ ستاره سانووا ویتنام

هتل ۳ ستاره سانووا ویتنام

بخش اجابت هتل فعالیت ها متفاوتی را برای شما مرتب کرده و امکان تحول ارز خواهید داشت. یک راهنمای گردشگی پاسخگوی شماست و کارمندان میز اجابت ۲۴ ساعته کار می کنند. پارکینگ هتل مفتی و غیررایگان و بدون نیاز به رزرو قبلی است و ترانسفر فرودگاهی با بورس مجزایی برایتان اعمال می شود. امکانات خصوصی كسان ضعیف و کم توان در این هتل تدارک دیده شده است. بخش مجزایی برای چپق کشیدن وجود دارد و کشیدن چوپوق در دیگر محوطه ها نامشروع خواهد بود. در ادامه در مطلب هتل های ویتنام در مورد هتل ۳ ستاره سانووا ویتنام بیشتر صحبت می کنیم.

مغازه سوغاتی، آرایشگاه، آسانسور و اینترنت مفتی و غیررایگان از دیگر امکانات هتل است. امکانات کاری هتل شامل مایه روانه فکس، کافی نت و اتاق هایی برای به جاآوری کنفرانس است. یک مغازه خوراکی کوچک نیز در هتل وجود دارد.

سرویس های شست و شوی هتل، از جمله اتوکشی و خشکشویی با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه مجزایی صورت می گیرند.کارکنان هتل به زبان های ویتنامی و انگیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و نهایی ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

در داخل هتل یک باشگاه بدنسازی وجود دارد که می توانید در روز از آن كاربرد و ورزش کنید. بار چیز در هتل به نام سانووا، غذاهای بین المللی سرو می کند و برای تمام وعده ها، آماده خوش آمد پذیره ابرازعلاقه از شماست. صبحانه در ایدون به صورت بوفه باز سرو می شود و اگر روی اتاقتان حساب نشده باشد، هزینه مجزایی باید برای آن جلا نمایید.

امکانات اتاق های هتل

در اتاق های این هتل، خدعه معقول دیده می شود و نظافت، هر روز انجام می گیرد. خوراکی های جسم هزینه مجزایی دارند و بطری های آب مجانی هستند. نیز یک کتری برقی برای شما قرار داده شده است. اینترنت رایگان بیسیم و کابلی از امکانات اتاق ها هستند و یک میز کار و مونتاژ نیز جسم است. سرویس التفات در این هتل در ساعات محدودی صورت می گیرد و اگر نیاز به اتو داشتید، کافی است با برآوردن تماس ملول تا یک اتو و میز اتو برایتان بیاورند.

پرده های اتاق ضخیم هستند، تخت نوزاد رایگان است و سامان انواع بهداشتی-آرایشی مثل هماهنگ صابون، شامپو، سشوار و حوله در سرو حمام وجود دارد. از دیگر كالا می توان به دمپایی، کمد، تلفن و گاوصندوق رمز کرد.

انواع اتاق های هتل

  • اتاق سانووا دولوکس: ۲۹ متر مربع هستند که یک تخت دو نفره کینگ در آن ها وجود دارد.
  • اتاق پریمیوم دولوکس دبل: این اتاق ها یک تخت دو نفره کویین دارند و اندازه پیمایش اندازه گیری آن ها ۲۴ متر مربع است.
  • اتاق دولوکس دبل: ۲۴ مترمربع، پیمایش دارند و یک تخت دونفره کویین در آن ها جسم است.
  • اتاق پریمیوم دولوکس تویین: این اتاق ها دو تخت تک‌نفره دارند و مساحت آن ها، ۲۷ متر مربع است.
  • اتاق اکسکیوتیو: این سوییت ها ۴۰ متری هستند و یک تخت دونفره کینگ دارند.

پارک تائو دان: این پارک حدودا ۴۰۰ متر تا هتل فاصله دارد که با ۶ لطیفه پیاده روی به آن، دسترسی پیدا خواهید کرد.کاخ ائتلاف مجدد: درازا این کاخ تا شما ۴۰۰ متر است که با ۸ لمحه پیاده روی به آن جا خواهید رسید. تاکسی شما را ۹ نكته لحظه ای می رساند.

تماشاخانه گلدن دراگون واتر پاپت: این سالن نشان دادن تا شما ۳۰۰ متر وهن آسیب دارد با ۱۰ نكته لحظه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی شما را ۱۰ لطیفه ای می رساند.

مرکز خرید تاکاشیمایا: ۵۰۰ متر درازا آن را می توانید با ۱۰ لطیفه پیاده روی طی کنید. تاکسی ۵ نكته لحظه ای می رسد.موزه شهر هو شی مین: این موزه از شما ۵۰۰ متر دورتر است که پیاده روی تا آن جا ۱۵ نكته لحظه طول می کشد. با تاکسی ۱۰ لمحه ای می رسید.

موزه هنرهای زیبا: تا این موزه واهمه انگیز ۵۰۰ متر فاصله دارید که می توانید ۱۰ لمحه پیاده روی کنید. تاکسی شما را ۷ نكته لحظه ای می رساند.

 

ایوان شهر هو شی مین: این تالار تنها ۷۰۰ متر از شما دورتر است که با ۱۰ لمحه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی هم ۸ نكته لحظه ای شما را می رساند.

پهنه یونیون: تا شما ۷۰۰ متر فاصله دارد که پیاده ۱۰ لطیفه و با تاکسی ۵ دقیقه ای می رسید.کلیسای نوتردام: ۸۰۰ تا هتل سانووا هو شی مین وهن آسیب دارد که با تاکسی ۱۰ دقیقه، پیاده ۱۲ نكته لحظه و با مسافر(خودرو ۲۰ دقیقه بعد خواهید رسید.

موزه ته مانده تفاله های جنگ: تا این موزه ۸۰۰ متر فاصله دارید که با كاپیتان ۲۳ نكته لحظه و با تاکسی ۱۰ نكته لحظه ای می رسید. اگر بخواهید پیاده بروید، ۱۵ لطیفه در راه خواهید بود.مرکز خرید وینکوم: از شما ۸۰۰ متر وهن آسیب دارد. تاکسی شما را ۳۰ لمحه ای و قطار شهری بین ۳۵ تا ۴۵ لمحه ای بسته به خطی که برگزینی می کنید، می رساند.

پارکسون: تا شما ۸۰۰ متر گزند تفرق دارد که با سرنشین ۳۵ نكته لحظه ای می رسید. تاکسی هم شما را ۵ نكته لحظه بعد می رساند. اگر پیاده بروید، ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.جماعت بین المللی تان سون نات: ۷ کیلومتر از شما دورتر می باشد که با تاکسی باید ۳۰ نكته لحظه را در نظر بگیرید. اگر با سرنشین بروید، ۱ ساعت بعد می رسید.

 

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.