خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / جاذبه رویایی به نام دلتا رود مکونگ

جاذبه رویایی به نام دلتا رود مکونگ

اگر علاقه ای به این موضوع دارید که در کشور تایلند در قایق زیبای در کشور ویتنام بر روی آب سفر کنید هیچگاه نباید از زیبایی های دلتای رود مکونگ غافل شوید در کشور زیبای ویتنام یک دلتای نفرت انگیز و خوب و علاوه سر سبز و نتیجه معلول خیز از رود مکونگ ایستادگی دارد که محتوی ۱۲ استان و یک ناحیه صحراگرد است. سطح اندازه گیری این ملتقای رودخانه بادریا و دریاچه ۴۰۵۵۳۱ کیلومتر چارگوش و اجتماع آن( تا سال ۲۰۰۹) ۱۷۱۹۱۴۷۰ نفر بوده است. علامت جذب گرشگران اضافه از جملگی گیتی افق ها به این دلتا، جمع بر براز اصلی که دارد؛ بازارگه های شناور رنگارنگ، باغ های میوه، برنجزار ها، باغ های نیشگر، امان طیر ها، و روستاهای خوب و دیدنی آن است.در ادامه در جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد جاذبه رویایی به نام دلتا رود مکونگ صحبت خواهیم کرد.

جاذبه رویایی به نام دلتا رود مکونگ

نام قلابی دلتای مونگ سبد آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو ویتنام است. این نام به یاد ابداع انباشته برنج که به لطف سلطه جویی فرانسوی ها در این منطقه رایج شده است بر روی این محل ریزش آب(رودخانه به دریا) گذاشته شده است.

گستره دلتای مونگ از خور تایلند تا شهر هوشی مین است. اگر به جغرافیا و سفر در بلوكها بكر و غریب جغرافیایی وروستا های زیبا، نادیده ، بکر و کمتر عین و گوش شده وجد دارید تفویض اجازه تصرف این محل ریزش آب(رودخانه به دریا) به عنوان آماج سفر كامل بلوز ركابی آزادگی درخصوص شما است. این ناحیه در آفاق به نشانی كرامت کشاورزی متمایز می شود چرا که یک سوم از احتیاج کشاورزی سالاسال کشور ویتنام از باغ ها و مزرعه ها این منطقه برومند آسوده دل می شود. درختان نارگیل، باغ های میوه و باغ های نیشکر بعد از برنج از پسین محصولات کشاورزی دلتای رود مکونگ هستند. این منطقه رنگارنگی جغرافیایی عجیبی دارد و یک منطقه پرنقش و دیدنی است.

Afbeeldingsresultaat voor Delta River Mekong

بیش از دوشهر در این مصب دارای امکانات توریستی هستند. یکی شهر مای تو در نزدیکی هوشی مین که از بهترین مکان ها فقره سبب قایقرانی است و دیگری کائولان ، دیدنی ترین مکان برای دوستاران مرغان است. این دو شهر مکان هایی كم ارزش درخصوص راه پیمایی های یک روزه هستند. نیز شهر سان تو مسن تر و كهتر ترین اتراقگاه دهانه به پی جویی می آید که پر از مسكن ها و هتل های كم قیمت با امکانات رفاهی مطابق با مقیاس های هتلداری جهان و بازارگه های كم ارزش راجع به حساب سودا درخصوص گردشگران است ؛ سوق و میدان معامله های آب ورز در این ناحیه ثبات دارد که خود اشخاص زاید را جذب می کند.

 

بهترین هوا بخار به خاطر سفر به دلتای مکونگ فصل خشک سال است تا توریست ها و گردشگران از سیل های موسمی این منطقه در فرجه امن بمانند و مسافر لذت بخش تر را تجربه کنند. اگر ویتنام را برای سفر اختیار می کنید این ناحیه با سالوس جغرافیایی پرنقش را در فهرست مکان هایی ایستادگی دهید که می خواهید از آن دیدار کنید چرا که دلتای رود مونگ نه تنها یکی از بلوز بی آستین جلب های سفر ویتنام است بلکه یکی از زیبا ترین مکان های طبیعی گیتی افق ها حیث معاینه بررسی و سفر است.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.