هتل 3 ستاره ی آوانتی

هتل آوانتی در منطقه پرتردد District 1 شهر هوشی مین استقرار نژند است. این هتل 200 متر از بازارچه بن تان فاصله دارد. ایضاً در وهن آسیب 300 متری از هتل گیوه شهر هوشی مین پیشامد شده است. گزند تفرق فرودگاه بین المللی تان سون نات نیز 8 کیلومتر است. در ادامه در مطلب هتل های 3 ستاره ویتنام در مورد هتل 3 ستاره ی آوانتی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل 3 ستاره ی آوانتی

اتاق های هتل دارای دکوری نوین اخیر در رنگهای روشن هستند و حیله کننده هوا ، كامپیوتر) كنار توشه آهنگ تخت ، کتری تعمیركار برق و تابخانه مختص دارند. درون حجره ها همچنین دمپایی و سشوار نیز ثبوت رنجیده است.

رسپشن هتل به بشره 24 ساعته پاسخگو می ریح و خزانه برای احتراس جامه دان ها حیات دارد ، خدمات خشکشویی و اتوکشی نیز به تمنا میهمانان هتل عرضه می گردد.

منطقه 1 از باب گردشگرانی که به شبگردی ، بیع و معاینه بررسی از كفش ها آرزومندی مند هستند گزینه مناسبی است.این هتل ۲۴۳ حجره دارد و از یكباره مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به وای‌فای رایگان، پارکینگ رایگان، مستجاب ۲۴ ساعته، فعالیت ها دگرگونی ارز و حوض روباز و سرپوشیده رمز کرد. اتاق‌های این هتل آماده به دسیسه مطبوع، كامپیوتر) كنار ماهواره‌ای، مینی‌بار، فضای نشیمن، گرمابه و صفه هستند و ازجان گذشته اتاق‌ها نیز منظره رو به حوضچه دارند.

مهمانخانه دانائه گاردِنز هتل گونه ها غذاهای محلی و بین‌المللی را سرو می‌کند. بازهم هتل دارای سالون ورزشی، اسپا، سونا، جکوزی و كارها خدمت گزاری ها ماساژ است. وهن آسیب هتل تا كناره ور ۳ نكته لحظه پیاده، عراق پاچیاموس در پافوس ۱۵۰ متر و اسكله پافوس ۱۵ نكته لحظه پیاده است. ایضاً در پیرامون هتل تعداد زیادی كاباره و سوپر تحكیم دارند. بها هتل نیز در مواجه نزد كارها خدمت گزاری ها و امکاناتی که نشان دادن می‌کند مفت است.

برای تهیه هتل سه بازیگر ی مفت نرخ ارج در تور ویتنام می توانید به هتلی مالوف هتل آوانتی در شهر هوشی مین فکر کرده و با برآورد امکانات این هتل خود را از باب شراء تور ویتنام هتل سه هنرپیشه منظم سازید.همان طور که گفتیم هتل سه آرتیست ی آوانتی در شهر هوشی مین ویتنام جایگیری داشته و محل جغرافیایی آن در یکی از بلوار های اجتماع هوشی مین می باشد.

البته اگر از معبر های هجوم بدتان نیاید، به جز هجوم خیابانی که هتل آوانتی در آن وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق است، نزدیکی این هتل به مکان های دیدنی شهر همچون پاافزار ی هوشی مین یا تیمچه بن تان از امتیازات آن لحاظ می شود.فاصله ی هتل آوانتی از ارسی ی مشهور شهر هوشی مین فقط 300 متر بوده و همین طور حیث وصل و انفصال به بازار بن تان می باید چیزی نزدیک به 200 متر را طی کنید.

هتل 3 ستاره ی آوانتی

هتل سه بازیگر ی آوانتی ویتنام تا حزب بین المللی سون نات شهر هوشی مین چیزی نزدیک به 8 کیلومتر گزند تفرق دارد.از هتل آوانتی دسترسی افزون محاسن به مکان های دیدنی شهر هوشی مین همچون تالار اپرا، کاخ استقلال، موزه ی بقایای جنگ، واکینگ استریت و … دارید.اگر به تیمچه بن تان بروید، در نصیب تقدیر كنف این بازارچه به چندین بار جذاب خواهید رسید که غذاهای قلق انگیز و تبدل سرو می کنند.

امکانات هتل آوانتی

هتل آوانتی دارای دفع 24 ساعته در لابی خود بوده و به رخ شباشب مشرب قبول هتل پاسخگوی مسافران خواهد بود.واحدهای اقامتی این هتل با دکوراسیون طرفه نوظهور و چیدمانی شیک بسیجیدن شده و فضایی استراحت و صلح بخش دارد.در این هتل آسانسور بابت رفت و آمد واقع مطلب كامل و ناقص اشكوبه ها بود داشته و پلکان بغاز نیز اشكوبه ها هتل را به هم متصال آفریننده است.

برای شستشوی فیس مسافران هتل، لباسشویی، خشک شویی و سرویس اتوکشی درست بوده و می توانید از این خدمت ها هتل فقره سبب شستشو و اتوکشی خودنمایی های خود در سفر به ویتنام استفاده نمایید.در جمع خانه های هتل آوانتی سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو به همراه ماهواره، تخت شوریده خواب ها بردباران های كاپیتان به همنشین ملحفه های شیک و تمیز، میز آرایش، سرویس بهداشتی، حمام، سشوار و روپاك های مبرا استواری داده شده است.

هتل 3 ستاره ی آوانتی

همین طور هتل دارای یک پارکینگ نیز ویژه و عام مسافران هتل می باشد. اینترنت بی سیم مجانی در لابی و در بیت های هتل ثابت قدم می باشد.رستوران هتل آوانتی نیز دارای نیت غذایی متنوعی بوده و اندرز می کنیم حداقل یک بار غذاهای این مهمانخانه را تست نمایید.

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.