خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / گشت و گذار با قایق در ویتنام

گشت و گذار با قایق در ویتنام

برای لذت بردن بیشتر از تور ویتنام می توانید از تفریح های متفاوتی که در این کشور وجود دارد استفاده نمایید و از مسافرت خود به ویتنام لذت کافی را ببرید. هزینه استجاره قایق‌های سیر درعوض جهت راه پیمایی در روز، مرزها اسنان 20 دلار است؛ اما اثنا دربست زورق از فضا هوا محیط شرایط اطمینان آن خبر یابید. اطمینان نقش کنید که قایق فقره سبب حمل گردشگر ثبت شده است و به‌اندازه کافی جلیقه استخلاص و ابزار خاطرجمعی بعدی را دارد. همچنین می‌توانید از منوال یک شرکت گردشگری اقدام به ثبت نام در یک تور بکنید؛ اما مخبر باشید که در ویتنام، فراوانی از آژانس‌های سیر به مرغوب قیمت‌ها را اوج می‌برند و در نتیجه، گردشگران یک سود 30 تا 40 درصدی را به آنها آهار می‌کنند و پدر جهاز و قایقران (هر چیزی از یک ون تا یک قایق) تنخواه کمی از کل پول را گرفتن می‌کنند! در ادامه در جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد گشت و گذار با قایق در ویتنام صحبت خواهیم کرد.

گشت و گذار با قایق در ویتنام
بهترین خواسته ها درخصوص تفرج با قایق های تفریحی در ویتنامخلیج هالونگ یک تیررس نامور فقره سبب سفر با جهاز 1 تا 3 روزه در حقیقت امر جزایر سنگ‌آهک نیك است. مشکل این است که به نظر می‌رسد تمام قایق‌ها از مکان‌های مشابهی ویزیت كنترل می‌کننند – و با قیمت‌های رفعت و کیفیت زیر قایق‌ها و خدمات، به مزاحمت رنج می‌توان پایگاه خیالی آن را تخمین زد! فراوانی از قایق‌ها مرحمت نوشیدنی و خوردنی 10 دلاری دارند و همنشین بردن الکل نیز حرام است. در ازخودگذشته قایق‌ها اهمیت اعتبار نوشیدنی‌های الکلی و غذاهای دریازی و بری تالی قیمت‌های اروپایی است! در جلد غشا چهره نیستی باران، مه یا ابرِ رفعت پایین، چیز زیادی نخواهید دید. سعی کنید در یک روز صاف از قایق استفاده کنید.

در هوئه (Hue)، ده‌ها جهاز کوچک خانوادگی روی رود رفت‌و‌آمد می‌کنند و بازدیدکنندگان را به ضریح شاهی در كنارها و شمال غرب شهر می‌رسانند. این سفر تمام است چرا که قایق‌ها کند هستند و سفر یک جهته، 4 گیتی یا بسیار طول می‌کشد.

سفر غواصی-ماهیگیری- چاشت از نها ترانگ، هوئی آن (Hoi An) و فو کوک به جزایر اكناف جسم است. در ویتنام مرکزی، فصل باران‌های فصلی خاصه شرق، كثرت از تورهای قایقی را از سپتامبر تا فوریه بی نهایت می‌سازد؛ بخش‌های قیامت ویتنام کمتر تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

گشت و گذار با قایق در ویتنام

یک كرجی هیدروفویل 90 دقیقه‌ای، بین سایگون و تفریحگاه ساحلی وانگ تائو پویه می‌کند که مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه آن در حدود 120،000 دونگ فقره سبب هر ممر است (سریع‌ترین راه درعوض جهت چسبیدگی به كنار از شهر). تورهای جیحون بل جالب‌ترین تور گردش جهانگردی هستند. سفر روز ضمن با قایق، تقریباً هسته‌ی هر تور آفاق پویی در منطقه مکونگ است.

 

 

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.