خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / آشنایی با معبد مای سان ویتنام

آشنایی با معبد مای سان ویتنام

کشور تایلند دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که معبد این کشور یکی از زیباترین قسمت های گردشگری کشور تایلند می باشد. مای سان در كنار مرکزی ویتنام در نزدیکی روستای Duy PHU اسكان دارد. این مکان یکی از برجسته‌ترین سایت‌های جدید نیمروز جهات شرقی آسیا میباشد.مرکز واقعی اساسی مراسم باایمان ملحد غلام بوده اسبه آمار می آمد که بین قرن ۴ تا ۱۴ در آن به  غلامی خدا می‌پرداختند. این آذرگاه در ارثیه عتیقه یونسکو ثبت شده است. ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد آشنایی با معبد مای سان ویتنام بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Afbeeldingsresultaat voor Duy PHU

معبد مای سان به علت گذر وقت و جنگ نابود شدو مدت آزگار عجیب غمگین شد و در سال 1898 پادرمیانی فرانسوی ها ویران سازی شد.این ناحیه یکی از زیباترین جازبه های تماشا در کشور ویتنام است.

مای سان، مرده ریگ دنیوی كلی یونسکو است مدل ای اعلا از صحرانشینی قدیمی چامپا واقع در بخش جنوبی ویتنام است. در واقع این بنا ابدی باقی مانده ی کشور وارسته از مرزها اسنان قرن هجدهم بود که در آن هنگام باد به اشغال ویتنامی ها در امده بود. دیوار های موضوع نوكر هندی برهمایی و ترك دارای غزارت از عكس های سنگی زیبا، معبدها و برج ها در حوالی های جنگل گرمسیری میباشد . مای سان هندو نیز یک مرکز سیاسی و یک گورستان خسروانی بود و این كلكسیون شامل بیش از 70 سازه مختص گمشده به خدایان و صنم های هندو است و درخور ملاحظه ترین تمثال ی این آلبوم روان نام دارد که در نو و قدیم اتفاق به ایقان كس ویتنام زحمت فوق العاده این مجسمه، مراقبت از ملوك چامپا بوده است.

استفاده آسیب دیده از آجر آتش رنگ و رمل سنگ زیاد محسوس و شایسته وقع است. معتاد خواهر شبیه تكثر از دوردستها باستانی مربوط به تاریخ مهم در كاملاً جهان، مای سان ملحد غلام به علت گذر آن و جنگ ازاله شده بود و به مدت آزگار بكر نژند شده بود، در سال 1898 شفاعت فرانسوی ها دوباره کشف و دوباره سازی شد. مع الاسف اخیرا مداخله یک بمب گذار آمریکایی ها به طور کامل جور دید چرا که انها باورمند بودند که ویت کونگ از آن به عنوان یک مکان باردار مصرف می کرده است .

Gerelateerde afbeelding

دد دیو ویتنام بر این باور بودند که حتی دشمناشان به مکانهای منزه آنها اسیبی نمیزنند و از همین رو تكثر از اثار با مكانت و تاریخی خود را در این مکان نگه داری میکردند با هستی و عدم جنگ و آزار های متراكم تماشایی :اسم پرشور است بدانید که این ناحیه یکی از زیباترین و با پایگاه ترین جازبه های سیر کشور ویتنام در نزدیکی کامبوج میباشد.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.