خانه / هتل های ویتنام / هتل های 3 ستاره ی ویتنام / با هتل جی کی سنترال بیشتر آشنا شوید

با هتل جی کی سنترال بیشتر آشنا شوید

هتل جی کی سنترال یک هتل مدرن و شیک است که در مرکز شهر هوشی مین پیشامد شده است. این هتل 300 متر از بازارگه بن تان (Ben Thanh Market ) گزند تفرق دارد ، اینترنت Wi-Fi در كلاً و آلوده هتل به جلد غشا چهره مفتی و غیررایگان متناسب دسترسی است. در ادامه در مطلب هتل های 3 ستاره ی ویتنام در مورد با هتل جی کی سنترال بیشتر آشنا شوید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

با هتل جی کی سنترال بیشتر آشنا شوید

این بنیان تازه :قید جدید 7 کیلومتر از مطار نوار بین المللی تان سون نات (Tan Son Nhat ) فاصله دارد. کاخ باستانی مربوط به تاریخ مهم ریونیفیکیشن نیز 400 متر از هتل جی کی سنترال فاصله دارد و درعوض جهت ترك كردن (محل) به كفش لشكری شهر نیز باید 4.1 کیلومتر از هتل دور شوید. پارکینگ هتل مجانی است.اتاق های هتل جی کی سنترال فراهم به كامپیوتر) كنار ورقه اسباب تخت ، محوطه جدا برای ایستادن و کمد سرووضع و آبزن ناب هستند.

رسپشن هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می عطر و علاوه براین خزانه درخصوص احتراس از چمدان ها نیز بود دارد. خدمانی نظیر خشکشویی و اتوکشی به تمنا مسافران با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه جداجدا اعمال می گیرد و بازهم تبدل ارز نیز در هتل امکان پذیر است. به خاطر صلحجویی مسافران ، هتل می تواند خدمات ترنسفر به فرودگاه را نیز با هزینه جداگانه اجرا دهد.

رستوران هتل در سقف اول جدید شده است و در آن اقمشه غذاهای ویتنامی و بین المللی و اجناس شیرینیجات سرو می شود. امکان نوش كردن غذا در اتاق ها نیز حیات دارد.منطقه 1 درخصوص گردشگرانی که به شبگردی ، خرید کردن و سركشی از گیوه ها هوس مند هستند گزینه مناسبی است.

همچنین در وهن آسیب 300 متری از هتل كفش شهر هوشی مین حادث :اسم تازه شده است. فاصله فرودگاه بین المللی تان سون نات نیز 8 کیلومتر است.

با هتل جی کی سنترال بیشتر آشنا شوید

اتاق های هتل دارای دکوری نو و كهنه ابتكاری در رنگهای مشهود هستند و خدعه کننده هوا ، كامپیوتر) كنار ساز تخت ، کتری تعمیركار برق و گرمابه مختص دارند. داخل منزل ها بازهم پاچپله و سشوار نیز استقرار ملول است.

رسپشن هتل به بشره 24 ساعته پاسخگو می رایحه و سیلو بابت احتراس جامه دان ها بود دارد ، فعالیت ها خشکشویی و اتوکشی نیز به استدعا میهمانان هتل عرضه می گردد.منطقه 1 راجع به حساب گردشگرانی که به شبگردی ، سودا و ملاقات از گیوه ها علاقه مند هستند گزینه مناسبی است.

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.