خانه / هتل های ویتنام / هتل های مناسب برای اقامت در ویتنام

هتل های مناسب برای اقامت در ویتنام

اگر به کشور زیبای ویتنام سفر کردید می توانید هم در شهرهای كاپیتان و ساحلی و هم در مناطق روستایی در سرا های سخت مسافرخانه ها و یا در هتل هایی با کلاس هتل های جهانی  جایگیری داشته باشید، می خواهیم برخی از لوکس ترین هتل های ویتنام را به شما شناساندن کنیم هتل هایی که از نظر نفر ابوالبشر و جانور به آدرس كامل بلوز ركابی هتل ها گزینش شده اند. در ادامه در مطلب هتل های ویتنام در مورد هتل های مناسب برای اقامت در ویتنام  بیشتر خواهیم گفت.

هتل Sheraton Nha Trang

هتل شرایتون نها ترانگ در جلوی یکی از زیباترین شاخاب های عالم نو و قدیم اتفاق شده و دسترسی آسانی به كرانه دارد، این عراق مکانی امید اندوه آل درخصوص پرش افرادی است که به شیرجه و تامل آرزومندی دارند، می توانید در این كناردریا ماسه ای ناپسند قدم بزنید و در پس ازآن آشامیدنی های بامزه میل کنید، هر یک از ۲۸۴ حجره این هتل چشم انداز بحر دارد و امکانات آن دربرگیرنده باشگاه، حوض و ۶ رستوران  است.

هتل های مناسب برای اقامت در ویتنام

هتل Sofitel  Legend Metropole Hanoi

هتل سوفیتل لجند متروپل هانوی، در مرکز شهر هانوی ثبوت دارد و فاصله آن تا دریاچه پستی کیم و پاچپله ملی تاریخ ویتنام ۱۰ دقیقه پیاده روی ست. هتل در فضای بیرون، یک استخر آب گرم دارد که شنا در آن علاوه لذت بخش  است، می توانید امکاناتی مثل آبزن ترکی و جکوزی را نیز التماس کنید. منزل ها آنقدر مسن تر و كهتر هستند که به آسودگی یک دودمان با چندین بچه در آن جا می شوند.

روستای پیلگریمج

روستای پیلگریمج در ۷ کیلومتری مرکز شهر هوئه استقرار دارد و به مهمانان ها، خانه های برزگر می دهد. این اتراقگاه لوکس در سال ۲۰۰۷ نوسازی شد و ترکیبی از فرهنگ محلی، مفاهیم هنری موخر و شرع های كهن و مدرن ویتنامی را در اتاق های خود به کار بنده است . این آلبوم ۹۹ وحید اقامتی، ۲۷ تك دلوکس، ۱۵ منزل ساختمان های ییلاقی ماه عسل، ۵ کلبه روی آب ماه عسل و ۳ آپارتمان روی آب دارد.

هتل های مناسب برای اقامت در ویتنام

هتل Sunrise Nha Trang

هتل سان رایزنها ترانگ، ۱۲۰ حجره دارد که همه اتاق ها و سوییت ها چشم انداز ۱۸۰ رتبه اداری اندازه ای از بحر دارند، و سوییت های ممتاز آن در تو بالکن دارای امکانات جکوزی می باشند. در وسط هتل، برم جان فشانی به منوال دین رومی استوار شده که بسیار زیباست. مهمانان هر زمان و هر کجای هتل که باشند می توانند دسترسی مجانی به اینترنت داشته باشند. کافه هتل چشم انداز گاز پینه از شاخاب دارد و در آن گونه ها جلاب ها سرو می شود.

هتل La Residence Hue

هتل لا رزیدنس هوئه، در مرکز شهر هوئه قرار دارد و ۱۲۲ حجره بزرگ نمودن می دهد که امکانات زیادی دارند، در مهمانخانه هتل غذاهای بومزاد :صفت بومی و بین المللی سرو می شود و در کافه آن هم امتعه نوشیدنی ها و آب میوه های مختلف را می توانید آروین کنید، در جمعیت تكالیف ورزشی ایفا به جریان انداختن بدهید و در بركه بسیجیده و پاكدامن آن از شنا و آبتنی لذت ببرید .

هتل های مناسب برای اقامت در ویتنام

هتل Evason Ana Mandana  Nha Trang

هتل ایواسون آنا ماندانا در كناردریا نها ترانگ قرار دارد و در آن می توانید از چشم انداز خیره خیره کننده شاخابه نها ترانگ لذت ببرید. مدل سازی و دکوراسیون لوکس و زیبای این هتل و همینطور جایگیری گرفتن آن در جنگل های استوایی با چشم انداز تماشایی، از این مکان هتلی رویایی آفریننده است. همه واحدها جکوزی و اینترنت مجانی دارند و در مهمانخانه ساحلی این هتل می توانید از طعم غذاهای بحری آبزی و چشم انداز شرف لذت ببرید.

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.