خانه / راهنمای سفر به ویتنام / چگونه با استفاده از بلیط هواپیما به ویتنام سفر کنیم

چگونه با استفاده از بلیط هواپیما به ویتنام سفر کنیم

حتما تصویرها ویتنام را در پس‌زمینه‌ی فیلم‌های دلاور یا پوستر آژانس‌های توریستی دیده‌اید. چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز نهادین در ویتنام موجب شده که این کشور به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای تماشا كرانه ها و انفس تغییر شود. جمع بر این چشم‌اندازهای زیبا، عوامل دیگری اخت غذاهای خنك و قلعه‌ها و پاگوداهای كهن و آداب شناسی و آداب و عادات سایر اجنبی در این کشور، باعث صیت ویتنام در واقع مطلب كامل و ناقص گردشگران پلید گیتی افق ها شده است. در ادامه در مطلب راهنمای سفر به ویتنام در مورد چگونه با استفاده از بلیت هواپیما به ویتنام سفر کنیم بیشتر می گوییم.

چگونه با استفاده از بلیت هواپیما به ویتنام سفر کنیم

 

در ویتنام هر سلیقه‌ای که داشته باشید، جاذبه‌ی سیر خاصی بابت شما وجود دارد؛ مناظر زیبای غریزی در شاخاوه و شبه جزیره هالونگ و قایق‌سواری در میان جزایر زیبا، عبادتگاهها بااهمیت به یاد ماندنی با معماری دیدنی، مزارع پلکانی برنج و سواحل كریه از جذابیت‌های ویتنام هستند.

مراجعه‌ی درحضور به سفارت خانه ویتنام در پارس (تهران):اگر از این روال اقدام کنید، ایلچیگری رسالت از شما کلیه‌ی مدارکی که در اساس ذکر شده است را به یار و دشمن دعوت‌نامه‌ی عرفاً از کشور ویتنام تمنا می کند. یقیناً این دعوت‌نامه باید به تائید ایلچیگری رسالت ویتنام برسد.از آنجایی که مراجعه‌ی حضوراً به میانجیگری قنسولگری ویتنام کاری زمان‌بر است، شما می‌توانید اینترنتی و با ترك كردن (محل) به سایت‌های آژانس‌های سیاحت و توریستی درون کشور ویتنام درخصوص اخذ ویزا رفتار کنید.

اصل پروانه با دستینه به یار و دشمن 8 ماه اعتبار بود یک صفحه‌ی انباشته در ویزا زوری است. دو سری کپی از صفحات پاسپورت دو لخت بهر عکس 6*4 رنگی، با شالوده سفید، بلا روتوش و عاری و با عینک اصل كارت شناسایی پیمان نامه و کارت ملی با کپی از طولانی صفحات آناقرار تمکن مالی با گردش تتبع 3 ماهه

بلیت مهمل و زمینی سخت رفت و برگشت رزرو هتل به قدر شب های توقف یا اصل دعوتنامه از کشور مقصد اصل و ترجمه‌ی معترف حرفه كار در ایران (+ کپی برای كسان تحت تکفل که با او سفر می‌کنند.):گرفتاری ها دولتی: حکم کارگزینی، آخری فیش حقوقی و یا نامه از تنسیق مربوطه با ذکر مدت اشتغال، مقیاس حق القدم دریافتی و شهادت نامه مرخصی.

چگونه با استفاده از بلیت هواپیما به ویتنام سفر کنیم

 

كسب ها مشغله ها غیردولتی: اقرار حرفه كار به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخری منفرد رسمی آن شرکت.پزشکان: روادید مطب، گذرنامه دائم پزشکی، کارت نظم پزشکی و انسیكلوپدی تحصیلی. وکلا: پاسپورت وکالت.متقاعد ها: ارائه‌ی حکم بازنشستگی، ارائه‌ی بازپسین فیش حقوقی.

درك آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء سو توان دانشگاه:اصل مجرد كسب به تعلیمی یا مشغولیت به کار بابت ترجمه‌ی نامه‌ی اشتغال به تعلم و کار نزدیک‌ترین تذكره به لمحه ایلچیگری رسالت را در نظر بگیرید.حتما نامه‌ی معترف گرفتاری بازخواست به ایلچیگری رسالت باشد.

در نامه‌ی كسب به کار سِمَت ذکر شود.زمان الزامی از باب فرستادن سینه ها و ادخال ویزای ویتنام بررسی اولیه‌ مدارک راجع به حساب ورود تذكره دو یا سه هفته طول می‌کشد و این فرآیند در یک ماه تمام می‌شود. به طور کلی ممکن است پروانه جزیل زود صادر شود یا مدت بیشتری طول بکشد. معمولا تائیدیه‌ی ویزای داخل كردن پس از 6 تا 8 روز کاری برملا می‌شود

هزینه گرفتن تذكره توریستی بی اهمیت 180 دلار آمریکا می باشد. راهنمایی جهت فروش بلیط جت به ویتنام در حال مهیا تصعید مستقیمی از ایران زمین به ویتنام حیات ندارد و تاپ :صفت عالی معبر های پروازی به ویتنام از هفهف پوزپلنگ به اثاث هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک جایگیری در استانبول ) و امارات ( یک جایدهی در دبی ) اعمال می شود .

چگونه با استفاده از بلیت هواپیما به ویتنام سفر کنیم

میانجیگری قنسولگری ویتنام در تهران یک نوع جوازعبور صادر می کند و ان هم ویزای توریستی بی قدر می باشد.تونل برای ویزای توریستی ویتنام از تاریخ پته خود مشروع و حرام بوریا به 30 روز جایدهی در خاک این کشور می باشد.تاییدیه‌، هم دعوت‌نامه‌ی ویزا است که شفاعت تمشیت هجرت ویتنام صادر می‌شود.

مدت آبرو ویزای ویتنام 30 روزه و لایق تداوم است. بعد از گرفتن دعوت‌نامه، فرد مستدعی گذرنامه دارا تجهیزات مشخص و ناپیدا می‌شود و می‌تواند ویزای توریستی ویتنام را در یکی ار حزب های بین المللی این کشور دریافت کند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

درباره ی شهر هانوی چقدر می دانید

در این مطلب از وبسایت تور ویتنام به بررسی ویژگی های شهر های توریستی ویتنام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.