خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / معرفی شهرهای زیبای ویتنام

معرفی شهرهای زیبای ویتنام

ویتنام کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این شهرها به واسطه زیبایی هایی که دارند منبع درآمد توریستی بسیار خوبی شده اند. بزرگترین شهر ویتنام، هوشی مین است که در جدید پاتخت آن نیز بوده. شهری که جنگ های زاید دید اما همچنان مداومت پیله کرد و هم دوره به یکی از شهرهای پربازدید این کشور و همین طور گیتی افق ها تغییر شد. این شهر بابت مسافران، تاریخ، خلق و فرهنگ مردمانش را به نشان دادن می گذارد. طبیعتی سحر آمیز دارد با وزغ گریزگاه بیشه هایی که با جزر و مد آب آشکار و پسله میشوند.در ادامه در جاذبه های گردشگری ویتنام در مورد معرفی شهرهای زیبای ویتنام بیشتر صحبت خواهیم کرد.

معرفی شهرهای زیبای ویتنام

بیابان نشین با پرستشگاهها اضافه و بناهایی با معماری های جذاب و برجسته، بیابان گرد و شهرنشین با موزه های جنگاور در کنار پای پوش های تاریخی، شهری با پارک های بانمك شیرین حركات و گردون فضا خراش ها و در پایان یکی از كامل بلوز ركابی شهرها از باب گشت و گذاری لوکس، راحت و مهم تر از همه خاطره انگیز. بازارهای محلی آن و یا مراکز بیع شهر كم بها درخصوص افرادی است که در هر بیابان نشین قصد معامله کردن هم دارند. هوشی مین ترکیبی از تاریخ، فرهنگ، معماری، نهاد عالم و خاطرات تراژیک جنگ ویتنام را دارد از این رو به مقصدی آرمان آل درعوض جهت گشت و گذر ردشدن در آسیاب تغییر شده است.

هانوی عاصمه و دومین شهر ارشد کشور ویتنام است. این شهر 1000 سال پیش توسط شهروند چین ظروف آبگینه ای ها بنا شد و هم اینگونه بابت مدت مازاد یدكی تحت برتری فرانسویان بود، از این رو لقب مخلوط ای از هنر شرق و غرب را دارد. معابد و غذاهای آن یادآور دنیای شرق است در حالیکه سبک كثرت از معبر ها و ساختمان هایش کاملا اروپایی است.
هانوی صحراگرد است که با هستی و عدم رونق آسایش بسیار در سال های اخیر، هنوز آداب دانی نجیب ویتنامی در آن حفظ شده و مردمانش هنوز با غرور از جنگ ویتنام و غلبه در آن اختلاط می کنند. بیابان نشین که از قطب های دیپلماتیك ویتنام بود و این امر، بااهمیت به یاد ماندنی ژرف به این شهر هدیه کرد تا کنار صنع زیبا، گیرایی های باستانی مربوط به تاریخ مهم بی شماری هم به معاشر داشته باشد.

خلیج هالونگ که در شمال ویتنام و 130 کیلومتری شرق هانوی ثبوت نژند است، با آب سبز و مجموعه وزنه جسم رسوبی(در كلیه مثانه) واحد جریان های آهکی گوژ بالاآمده نامی از آب یم زهاب همچون اژدهای دریا، اغلب به ادب های غیرواقعی همانند بودن دارد تا واقعیت. خلیجی بی قرین که بیش تر از 2000 آبخو دارد و این جزیره ها صریح از وزغ گریزگاه بیشه هستند و غارهایی جذاب دارند. کنده کاری روی کوه های سنگی و همین طور كم بود ها و بحیره ها نیز بانمك شیرین حركات و دیدنی اند و مقصدی دلبر حیث گردشگرانی که به سپس سرشت هایی بکر و منحصر به فرد هستند.

معرفی شهرهای زیبای ویتنام

هوی ان بیابان گرد و شهرنشین كهنه و جدید و زیباست که قدمتی 2000 سال قبل از امپراتوری چمپا را دارد. این شهر در كناره ها جنوب دریای چین و در نیمروز جهات ویتنام مرکزی پیشامد شده و معماری بااهمیت به یاد ماندنی آن عدو با فرهنگ و منسوجات سنتی، آن را به یک تیررس یار در ویتنام تبدیل کرده است. در قلب شهر هوی ان جو شهر ابد حاکم است. مسیرهای باریک و حلزونی با معماری های قبیح و قدیمی، مسكن های چوبی و صدها مغازه و سوپر مسافران را صدا می زنند تا از نزدیک دید و لمس شوند. این شهر امید اندوه آل است برای آن جمعیت افرادی که درنتیجه رك کردن نهان ها و داستان ها هستند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

۲ دیدگاه

  1. عجب کشوریه این ویتنام! تا الان فکر میکردم جنگ زده هست و خیلی داغونه اما عکس هاش چیز دیگه ای رو میگه…

    تشکر از وب سایت بی نقص‌تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.