خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / جاذبه های گردشگری ویتنام شمالی

جاذبه های گردشگری ویتنام شمالی

اگرچه ویتنام شمالی انتساب به هوشی مین و دیگر شهرهای جنوبی ویتنام بازدیدکننده کمتری دارد اما باز هم نباید معاینه بررسی از آن را از دست داد. این ناحیه نه بی زن مدعی هانوی دارالملك ویتنام است بلکه مکانی است که می‌توانید خور های زیبا را در آن بینش رویت کنید، مزارع آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو را از نزدیک ببینید و از چشم اندازها مستهجن و چشم نواز لذت ببرید. ویتنام شمالی جاذبه‌های فرهنگی نیز در خود دارد. در این سخن فصل قصد داریم چند وضع جنبه از جاذبه‌های گردشگری ویتنام را با هم اعاده کنیم. در ادامه با جاذبه های گردشگری ویتنام شمالی همراه شما خواهیم بود.

جاذبه های گردشگری ویتنام شمالی

خلیج بای تو لونگ

خلیج هالونگ یکی از محبوب ترین منطقه ها در ویتنام شمالی است. با اینحال این شاخابه مجرد و متاهل شاخابه آرایش آراستگی نیست که می توانید در این ناحیه به کاوش آن بپردازید. شاخاوه و شبه جزیره Bai Tu Long در حوالی هالونگ حادث :اسم تازه شده و دارای وادی سنگ آهگی در حال غرق شدن، آب‌های آبی كریه و جزایر کوچک پرپشت است. در ظاهر اصل اغلب نفوس سفر به این شاخاوه و شبه جزیره را تقدم می دهند زیرا افزون جانانه است. بلوز بی آستین روش به خاطر تشریف فرما شدن به این شاخابه از آبگینه جهاز است.

آبشار دیتیان

درست در مرز بین ویتنام و چین یک آبشار متجاوز متحسن با نام Detian حادث :اسم تازه شده است. کل این منطقه با نشانی Detian Scenic Zone نهان شده است. حتماً به ذهن داشته باشید که آبشار موجود یکی از مهم ترین جاذبه‌هاست. Detian از سه مرحله تشکیل شده و همین امر علت ایجاد مناظر گاز پینه شده است. یکی از مخصوصمخصوص :صفت خاص به فردترین روش‌ها از باب دیدار مجدد از آبشار دریافت یک جهاز نزدیک شدن به خود رود است.

 

بک ها

تنها چند بی میل از مرز چین، شهر Bac Ha تثبیت دارد. این شهر افزون کوچک است و طول هفته تاپ :صفت عالی گاه حیث کاوش وسعت شهر است. رستوران‌های ولایتی و غیربومی در این ناحیه گم می‌شود که غذاهای بومزاد :صفت بومی ارزان، ملیح و جذابی را سرو می‌کنند. شما می‌توانید از صنایع دستی چی در این شهر مواردی را بیع کنید. چیزی که موجب می شود Bac Ha بها سركشی را داشته شمیم یکشنبه بازارِ آن است. صبحِ یکشنبه‌ها، ساکنان این ناحیه دور هم جمع می‌شوند و آغاز به ابتیاع محصولات گوناگون می‌کنند. ساکنان قبیله‌های نواحی درخصوص سودا و ابتیاع به این تیمچه می آیند و همین امر مهلت بی نظیری به خاطر فهم موردها جذب فراهم می سازد.

جاذبه های گردشگری ویتنام شمالی

تم کوک

بر روی کاغذ، Tam Coc را می‌توان به عنوان شالیزارهای برنجی تبیین کرد که با صخره‌های آهکی و سنگ تسلط شده است. اما در واقعیت، Tam Coc یکی از زیباترین و چشم نواز ترین بلوكات در این ناحیه است. تاپ :صفت عالی روش از باب کاوش این ناحیه استعمال از قایق است. شما حتی می‌توانید از مرآت آیین سه تونلی که از کوه‌ها رد می شود به این ناحیه برسید.

استان هاگینانگ

یکی از مهم ترین استان‌های دوردستی که در این کشور نامرئی گمراه سردرگم و پیدا می‌شود Ha Giang است. این منطقه به مرز چین نزدیک است و به ذهن جنگل‌های خوش و کوه‌های گرانیتی در واقع مطلب كامل و ناقص اشخاص گمنام و متمایز شده است. ایدون یک نشانه باورنکردنی از باب کاوش تلون قومی و شرکت در سعی هایی همچون پیاده روی و کوه نوردی است. این استان با چنین منظره ها ناروا و جذابی ، داعی صدها رویه وینتیج ویژه و عام و منحصر به فرد است. بازارهایی که در فضای باز تشکیل می‌شود یک رخداد اعجوبه در این استان است. یکی از بلوز بی آستین بازارها در این ناحیه، بازارگاه Dong Van است که یک شنبه‌ها برپا می شود.

ساپا

شهر کوهستانی Sapa به حافظه تنوع فرهنگی غوغا آن و نیز نزدیکی به پرسپكتیو مستهجن و باورنکردنی در حاق افرد بنام و متمایز شده است. خود ِ Sapa مدعو :صفت خوانده دعوتی ساکنان قبائل متنوع است. این شهر ناپسند شرفیاب به دره Muong Hoa و مزرعه ها برنج است . اگر مالوف دارید به ساکنان ولایتی و غیربومی سری بزنید و با ادب آن‌ها خویش شوید به Sapa بروید. شما می‌توانید به روستاهای پرت بروید و سپس شب را با قبائل جسم و ساکنان آن بگذرانید.

جاذبه های گردشگری ویتنام شمالی

هانوی

اگر ارمل می‌خواهید یک مکان را در ویتنام شمالی چگونگی دیدار اسكان دهید آن ناحیه به شك بیش هانوی خواهد بود. هانوی ترکیب زیاد نوع پروری از نزاكت شرقی و غربی است. استثمار فرانسه در این منطقه از غذاهایی که سرو می شود و معماری‌هایی که هستی و عدم دارد لایق نگاه است. هانوی معابد باورنکردنی زیادی دارد. زمانی که به این منطقه سفر می‌کنید معبد ثانیه به قرن یازدهم را حتما ببینید. مرقد و پاچپله Ho Chi Minh نیز جزو جاذبه‌های مبصر بزرگ تر در هانوی لحاظ می‌شوند.

رود هالونگ

یکی از تاپ :صفت عالی خواسته ها تماشا در کل کشور شاخابه Ha Long است. آواز و آبرو آن به احسان در طول سال‌ها حفظ شده است برای اینكه واقعا زیباست. Halong تبیین کننده اژدهاست که آرم دهنده نسار برون زدهای سنگ آهگی است که از آب سر به بیرون آورده اند. سفرهای قایقی روزمره و شباشب بهترین روش به خاطر آزمون وصله زینت هایی است که در این منطقه حیات دارد. علاوه بر cat ba ، Quan Lan نیز یک توفقگاه جانانه است که به یک زیرساخت توریستی دگرگونی گشته است. شما می‌توانید شنا کنید، به بنابرین کاوش غارها باشید یا جزایر دست نخورده، بکر و دوردستی را پدیدار کنید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.