خانه / راهنمای سفر به ویتنام / کلاهبرداری مرسوم فروشندگان بلیط قطار

کلاهبرداری مرسوم فروشندگان بلیط قطار

برای اینکه بتوانید از قطار برای سفر در شهرهای ویتنام استفاده نمایید باید حتما از مواردی که ممکن است برای شما مشکل ساز باشد باخبر باشید استفاده از نمایندگی عامل ویژه و عام راجع به حساب بیع بلیط غالباً جهت می‌شود که شما پول تخت نرم را به وی بپردازید اما او تخت سخت را فقره سبب شما خریداری کند. شما نیز تا هنگام باد سواره و پیاده شدن به قطار آگاه این قضیه نخواهید شد و پس از آن نیز فقره سبب تحول بلیت دیر شده است. این یکی از کلاهبرداری‌های مد است! فوراً پس از گرفتن بلیت از طرف آژانس خصوصی، نرخ ارج درج شده روی آن را دقت کنید تا مطابق با پول پرداختی شما باشد. در غیر این جلد غشا چهره شکایت کرده و خواهش مضی ء کنید! در ادامه در راهنمای سفر به ویتنام در مورد کلاهبرداری مرسوم فروشندگان بلیط قطار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Afbeeldingsresultaat voor using the train in Vietnam

هیچ وقت عکس‌هایی که از واگن‌های ترن می‌بینید را یقین نکنید! قطارهای TN از قدیمی‌ترین و کثیف‌ترین واگن‌ها تشکیل شده‌اند و بالطبق کندترین آنها نیز هستند و لذا استعمال از این قطارها سفارش نمی‌شود. کیفیت واگن‌های قطارهای SE نسبتاً بهتر است اما آنها نیز بی اندازه قدیم هستند.

قسمت بار از فضای محدودی در بالای سر در محفظه عاری و با جای صابرین تشکیل می‌شود. امکان اسكان دادن جامه دان مبصر مبصر بزرگ تر تر چرخ‌دار در این صندوق نیستی دارد اما باید جامه دان را تا بلندی جعبه اهتزاز کنید! شما انسان ولایتی و غیربومی را خواهید دید که با وسایل یا جعبه‌های مسن تر و كهتر راكب ترن می‌شوند. سرانجام این ابزار معمولاً زیر پای مسافران ایستادگی می‌گیرند (مسافران پای خود را روی اسباب می‌گذارند) و یا در راهرو گذاشته می‌شوند. ثبوت باز دادن ابزار در زیرزمینی به‌خصوص در قطارهای راه دور مفت پاك سازی چراکه ارائه‌دهندگان غذا و جلاب دائم در حال حرکت در این راهروها هستند.

کلاهبرداری مرسوم فروشندگان بلیط قطار

در قطارهای دارای جای خواب، بار شما باید در کوپه خودتان تحكیم داشته باشد. اگر بار زیادی به ولی دارید، مصرف از سرنشین یا جت گزینه بهتری بابت شما خواهد بود. اگر شانس داشته باشید همسفران شما خطبه خوان مكالمه با شما خواهند بود اما در ویتنام این فضا هوا محیط شرایط غیر‌معمول نیست. به هر حال اگر در یک سفر آزگار هستید ختم زدن با خودتان را فراموش نکنید

درباره ی

مطلب پیشنهادی

درباره ی شهر هانوی چقدر می دانید

در این مطلب از وبسایت تور ویتنام به بررسی ویژگی های شهر های توریستی ویتنام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.