خانه / جاذبه های گردشگری ویتنام / غذاهای لذیذ ویتنامی

غذاهای لذیذ ویتنامی

کشور متحسن و پرنگار ویتنام، نه فقط به بازار های ناروا و پر جنب و جوش نامور است، بلکه غذاهای مشهور و زیاد لذیذ و بی مزه دلچسب ای دارد که هر عشق غذایی را به این کشور می کشاند. غذاهای مشهور ویتنامی را می توانید در ایما و کنار ویتنام و از فروشندگان غذای خیابانی متاثر تا كاباره های لوکس پدیدار کنید. استعمال از صرف مقدماتی تازه، یکی از رمز و رازهای لذیذ و بی مزه دلچسب بی پروایی كردن غذاهای ویتنامی است. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری ویتنام مورد غذاهای لذیذ ویتنامی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

غذاهای لذیذ ویتنامی

چاکا (Cha ca)

این غذا بابت ویتنامی ها تاآنجا خاص است که خیابانی در دارالسلطنه این کشور به این غذا خاص ذایع کرده است. چاکا از تکه های ناحیه تسهیم سرخ شده به معاشر سبزیجات، زنجبیل و سیر بسیجیده می شود و می توانید آن را دربیشتر غرفه های معامله غذای خیابانی جهر کنید. چاکا لا وونگ در هانوی، یکی از كامل بلوز ركابی لوكس فروشی های معامله این غذا است که هر زمانی به آن سر بزنید با صف طولانی طرفداران این غذا برابر می شوید. یقیناً نوشیدن و تناول كردن این غذای خوشمزه، قدر کمی امیدوار سكنا را دارد.

کائو لائو (Cao lau)

این غذا را می شود غذایی ترکیبی از کشور های نوع به نوع و همگون دانست. نودل های باریک آن شبیه  نودل های ژاپنی، نان های به کار رفته در آن چینی و آب عضله و سبزیجات به کار رفته در آن خاص غذاهای ویتنامی است. این غذای لذیذ و بی مزه دلچسب از غذاهای عیبناك و پرطرفدار ویتنامی است که طولانی خراج باروت الزامی و پرقوت را در یک وعده برایتان آماده می کند. این غذا اصالتا به هوی آن در ویتنام علقه استمرار دارد.

بوت چین (Bot chien)

غذای خیابانی حال میل ی شهر سایگون، از غذاهایی است که هم در عصر ها و هم خلال ظهر طرفداران مازاد یدكی دارد. هنگام های آرد خیسانده نواله با آرد آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو در ماهیتابه های اهمیت سرخ می شوند و درآخر تخم مرغ به آن ها افزایش می شود. این غذا با تکه هایی از تخم پاپایا، موسیر و پیاز، به مصاحب سس چیلی و سرکه ی آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو سرو می شود. این غذای پرطرفدار را می توانید در گوشه و کنار بلوار های سایگون پدیدار کنید.

غذاهای لذیذ ویتنامی

گوی کوئون (Goi cuon)

اگر از آزمون کردن غذاهای چرب و سرخ شده ی ویتنامی مجروح شدید، این اسپرینگ رول های سبک و عیبناك گزینش متجاوز خوب و خوش طعم ای هستند. این غذا با سبزیجاتی مثل کاهو، ماهیچه یا ماهی، غلاف ای از رول برنجی و سس یار ویتنامی ها یعنی سس ماهی مجهز می شود. این غذای نمكین و بی نمك و صحیح را اكثر در شهر هانوی و گذرگاه هوآن کیم می توانید ذایع کنید.

بان کوت (Banh khot)

ممکن است ترکیب پن کیک و میگو به نظرتان كثیر مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده نرسد. اما این غذا یکی از خوشمز ترین و دوست ترین غذاهای ویتنامی است که درآمد باج عمده آن پایدار مثل نفقه پن کیک است. این غذا که ترکیبی از طعم شور و مطبوع و بافت ترد و نرم دارد از شیر نارگیل و آرد آماده می شود. این غذا معمولا با میگو، لوبیای سبز و (تربچه قیامت سرو می شود. مثل اغلب غذاهای ویتنامی، این غذا هم بدون حیات سس چیلی کامل نمی شود.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

زیباترین مناطق دیدنی ویتنام

کشور ویتنام یک جمهوری سوسیالیستی است که به خاطر جنگش با آمریکا بسیار معروف شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.